Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
352 posty 11269 komentarzy

Bona diagnosis, bona curatio. Bez Boga ani do proga.

Rebeliantka - Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedających dym). Współzałożycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

Nie łudzę się. Sprawę zabójcy Adamowicza rozstrzygną biegli.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moja hipoteza jest następująca: Śledczy pozamiatają sprawę pod dywan, przy pomocy biegłych sądowych, nie wyjaśniając wnikliwie wielu kwestii.

Można tak domniemywać obserwując co się dzieje w sprawie szefa ochrony Dariusza S.

Źródło: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Szefa-ochrony-finalu-WOSP-jest-w-szpitalu-n131192.html?fbclid=IwAR1Og3EVNkJOQ0DfLTEwXo1k37ADOn_w-E4sfDgbvgtr7Rxie7JYxPtvCbM

Dariusz S. to ex-policjant, wyrzucony z Policji za udział w bójce, gdzie kopano ofiarę leżącą na ziemi, unikający udziału w rozprawie pod pozorem zaburzeń psychicznych.

"Akt oskarżenia w tej sprawie prokuratura przesłała do sądu w sierpniu ubiegłego roku. Proces się jednak nie rozpoczął, bo Dariusz S. złożył zaświadczenie lekarskie, z którego wynikało, że nie może on uczestniczyć w postępowaniu sądowym. Mężczyznę zbadali biegli, którzy uznali, że faktycznie przez trzy miesiące nie może on brać udziału w rozprawach. Okres ten minął w styczniu".

W niniejszej sprawie (nadużyć w ochronie imprezy WOŚP i składania fałszywych zeznań) też "schronił się" w szpitalu z uwagi na "schorzenia natury psychicznej", tak że posiedzenie aresztowe musiało się odbywać w lecznicy (sic!). "Póki co jednak mężczyzna przebywa nie w areszcie, a w szpitalu" (źródło, jak wyżej).

Ciekawe jacy biegli wystawiają mu te papiery?

Przypomnijmy jeszcze (cytuję trójmiasto.pl):

W toku ubiegłotygodniowej kontroli MSWiA w agencji /Tajfun/ stwierdzono szereg nieprawidłowości. Przedsiębiorca w rażący sposób naruszył warunki wykonywania działalności gospodarczej.

Nie weryfikował karalności pracowników ochrony oraz nie sprawował nadzoru nad wykonywaniem zadań ochrony przez pracowników. Ponadto przedsiębiorca dopuścił do wykonywania zadań kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osobę niewpisaną na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
W agencji miały miejsce sytuacje zatrudniania w charakterze pracownika ochrony osoby, które w dacie podpisania umowy nie miały ukończonego 18 roku życia. Kontrolerzy stwierdzili też dopuszczanie do wykorzystywania przez pracowników ochrony prywatnych urządzeń - środków przymusu bezpośredniego.
Agencja Ochrony "Tajfun" nie prowadziła dokumentacji wymaganej przepisami ustawy o ochronie osób i mienia m.in. w zakresie wykazu pracowników ochrony, rejestru zawartych umów oraz ksiąg realizacji umów. Nie wystawiano też i nie wydawano legitymacji zatrudnionym pracownikom ochrony.

Czytaj więcej na:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Szef-ochrony-finalu-WOSP-zatrzymany-n131120.html#tri

Ponadto (cytuję):
Szef ochrony finału WOŚP kłamał?

- Mężczyzna ma mieć postawiony zarzut składania fałszywych zeznań. Według prokuratury wprowadził śledczych w błąd informując o tym, że Stefan W., mężczyzna, który zaatakował nożem Pawła Adamowicza, na scenę gdańskiego finału WOŚP wszedł posługując się identyfikatorem z napisem "Media". Jak twierdzi prokuratura, z jej ustaleń wynika, że napastnik w inny sposób dostał się w pobliże prezydenta Gdańska - poinformowała stacja RMF FM.

Aktualizacja, godz. 9:18
Stefan W. wszedł na scenę po rusztowaniu

Te informacje pokrywają się z naszymi ustaleniami. Już dzień po ataku na prezydenta dostaliśmy sygnał, że:

Stefan W. nie skorzystał z plakietki z napisem "media", choć prawdopodobnie miał ją przy sobie,
na scenę nie wszedł po schodach, lecz wspiął się na nią po rusztowaniach,
scena, którą wykorzystano podczas finału WOŚP w Gdańsku była używana po raz pierwszy i została rozstawiono nieprawidłowo. Błąd polegał na tym, że zabezpieczające ją plandeki nie zostały rozpięte w taki sposób, by odciąć do niej dostęp osobom postronnym.

Czytaj więcej na:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Szef-ochrony-finalu-WOSP-zatrzymany-n131120.html#tri

 

---------------------------------------

Biznes ochroniarski uruchomi wszystkie "siły", aby udowodnić, że Dariusz S. to  psychol. W sprawie samego zabójstwa, także najwygodniej jest ustalić, że Stefan W. zabił, bo był wariatem.

Nie będzie kłopotów ze znalezieniem odpowiednich biegłych.

KOMENTARZE

 • Brawo dziennikarze z trójmiasta.pl.
  A tymczasem:

  Ostatnie wiadomości dotyczące śledztwa w aktualnościach PK z 14 stycznia.
  https://pk.gov.pl/bez-kategorii/sledztwo-dotyczace-ataku-na-prezydenta-miasta-gdanska/

  Coś mało aktualne te aktualności.

  Ostatnie i jedyne info na stronie internetowej PO w Gdańsku z 22 stycznia:http://prokuratura.gda.pl/?p=1338
 • Więcej info o Dariuszu S.
  Dariusz Sokołowski - były policjant, kurator sądowy, a także
  właściciel firmy windykacyjnej. Tajfunem zarządzać ma od półtora roku.
 • Krysiu
  Już piszą, że to nie on dowodził, bo on chory na II grupie inwalidzkiej, podają inne nazwisko dowodzącego, etc.. piszą o tym u sakiewki. Pzdr! i 5*****
 • @kula Lis 68 15:32:38
  No proszę. Wszystko zgodnie z typowym scenariuszem.
  Sakiewka uwierzył?
 • @Rebeliantka 15:26:29
  Nowe informacje o Dariuszu S. „Nie był szefem ochrony podczas finału WOŚP w Gdańsku” https://niezalezna.pl/255694-nowe-informacje-o-dariuszu-s-nie-byl-szefem-ochrony-podczas-finalu-wosp-w-gdansku


  To nie przypadkiem Gdańsk jest porównywany do Palermo. A ja myślę, iż wszystko było "ukartowane". Zlecenie na Adamowicza należało wykonać. Mafia nigdy nie przebacza, a postawił się pewnym ludziom, co wiemy wszyscy. No i zaczęło się mataczenie! Tak jak z tragedią smoleńską! Czyli wszystko idzie w znanym kierunku, organizator nie był organizatorem, ochrona z szefem inwalidą nie była ochroną, a morderca nie będzie mordercą tylko chorym psychicznie. Przykre w tym wszystkim jest tylko to, że zginął człowiek a bolesne, że wdowa (może wykorzystywana w traumie przez tvn i opozycję) nie dostrzega tego wszystkiego tylko oskarża niewinne instytucje a co gorsza jeszcze rzuca bluzgami na osoby prywatne, niszcząc w ten sposób tylko i wyłącznie pamięć swojego męża, bo myślący ludzie już sobie na ten cyrk prokuratorsko-sądowniczy, który rozpoczął się w Gdańsku własne zdanie wyrobili.
 • @Rebeliantka 15:19:53
  PiS boi się już własnego cienia. Za chwilę będziemy jeszcze płacić za ochronę totalnej wdowy przed prawicowym hejtem (vide HGW). Każdy będący przy zdrowych zmysłach, na podstawie wiedzy jaką nabył obserwując posiedzenia Komisji AG wie, że Gdańskiem rządzi Mafia, a organy administracji państwowej nie mają tam nic do powiedzenia. Skoro włodarzem miasta Gdańsk, gdzie narodziła się i działa mafia był Adamowicz przez tak długi czas, to musiał mieć z tą mafią związki a mafia miała związki ze służbami i z ramienia oraz dla służb wykonywała usługi(z afer i przestępstw część korzyści czerpały służby a resztę członkowie mafii). Zlikwidowanie Adamowicza wskazuje na to, że musiał stać się niebezpiecznym dla mafii i służb z mafią współpracujących a dla PO i Niemiec nadarzyła się okazja, by zlikwidować osobę im zagrażająca i wykorzystać to morderstwo do celów walki z PiS-em w nadchodzącym wyborczym maratonie. Mafie to styk przestępców z władzą a instrumentami współpracy przestępców z władzami, dysponują służby specjalne a w przypadku III RP mające powiązania ze służbami państw trzecich(tu ze służbami niemieckimi). Słupy odpala się wtedy kiedy im się zamarzy, że nie będą już słupami. Kiedy słupowi zaświta, że już jest jest na tyle mocny, że mógłby sam założyć rodzinę to szefowie wszystkich szefów nie mają innego wyjścia jak zadbać o higienę swoich imperiów vide dr Jan. Wpływy niemieckie w zarządzaniu tym miastem także są ogromne. Pani Dulkiewicz zgodziła się pełnić urząd Prezydenta Gdańska, czyli zaakceptowała to na czym stoi. Obawiam się, że mamy powtórkę z historii i walkę o polskość Gdańska. Już za chwilę zaczniemy rozmawiać o Wrocławiu, Szczecinie i o tzw. "Ziemiach Odzyskanych". Ziemie odzyskane przez Niemcy z gauleiterem Tuskiem na czele. Niejeden z herrenvolku dostaje orgazmu na taką myśl.
 • @kula Lis 68 15:39:09
  Niezły komentarz.
 • @kula Lis 68 15:40:36
  Dość ponure prognozy. Czy prawdopodobne? Nie można bagatelizować takich przewidywań, choćby się wydawały s-f.
 • @Rebeliantka 15:51:32
  Jak najbardziej prawdopodobne. To już nie S-F.
 • @Rebeliantka pisze też o tym Wielgucki. Warto przeczytać.
  Czy Adamowicza zabiła mafia? Gdyby mi ktoś zaproponował wywiad rzekę, a ja bym się na to z głupoty zgodził, to po usłyszeniu rutynowego pytania, czy coś bym w swoim życiu zmienił, odpowiedziałbym bez wahania, że nazwę portalu kontrowersje.net. Nic głupszego w życiu nie wymyśliłem, portal powinien się nazywać konkretnie, nie sensacyjnie, ale za późno na takie zmiany.

  https://www.kontrowersje.net/czy_adamowicza_zabi_a_mafia
 • @Rebeliantka 15:43:10
  Obejrzałem kilka razy, stosując pauzy, filmik z "zabójstwa" Pawła Adamowicza, i mam POWAŻNE wątpliwości co do skutecznego ataku nożownika. Atak był na cofającego się Adamowicza, co skutecznie osłabiło siłę ciosu, zadanego wyprostowaną ręką a więc bez przyspieszenia , atak trwał nawet nie trzy sekundy a ubranie, w tym jesionka osłabiły siłę ciosu. Adamowicz mógł być TYLKO ranny.

  Zabójstwo prezydenta miasta

  https://youtu.be/wewHxuzUvSk
 • @Rebeliantka 15:43:10
  Cejrowski ostro o „diabelskim teatrze” po śmierci Adamowicza. „Owsiak pochwala bluzgi i groźby karalne. Dlaczego nie został aresztowany?” https://nczas.com/2019/01/23/cejrowski-ostro-o-diabelskim-teatrze-po-smierci-adamowicza-owsiak-pochwala-bluzgi-i-grozby-karalne-dlaczego-nie-zostal-aresztowany/

  Dla czego Owsiak nie został aresztowany? To prosta odpowiedź bo "Pawiany" nie uprawiają "mowy nienawiści". Takiego cyrku dawno nie było i nie wiadomo kiedy się skończy! Zrobili z Adamowicza męczennika a był kanciarzem, to dokładnie jakby z zabitego gangstera robili grzecznego chłopca…..Ponoć pojawiły się już figurki z podobizną św. Pawła Nieskazitelnego! No cóż! Polityka, polityka…
 • @kula Lis 68 17:37:27
  Dzięki za liczne i ciekawe commenty.
 • Autor
  Kościół ma ponad 2000 lat. Potęga na skale. Obawiam się jednak, że wyniesienie na Ołtarze i pochówek Adamowicza z zarzutami prokuratorskimi w Bazylice tuż po Klerze wpędzi Episkopat i Polskę w tarapaty. Irlandii droga do dechrystianizacji trwała nie więcej niż 3 lata
 • @kula Lis 68 15:32:38
  Wdowa

  Parę wywiadów dla Lisa, Faktu i Onetu, a potem sesja w Playboyu.
 • @kula Lis 68 15:59:51
  https://pbs.twimg.com/media/DxmMD4bWkAAPbke.jpg
 • @kula Lis 68 15:39:09
  Żona prezydenta Adamowicza tłumacząc źródło pochodzenia wielomilionowej fortuny tłumaczy, że jej dziadkowie żyli bardzo oszczędnie; poza tym babcia prowadziła usługi krawieckie dla elity, a dziadek przywiózł walizkę z pieniędzmi, wracając po wojnie z Niemiec
 • @Husky 19:11:19
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/09/Jan-Kulczyk-nczas.jpg

  Nie ustają spekulacje w sprawie śmierci Jana Kulczyka. ABW wciąż sprawdza sygnały. Nie chce skompromitować się jak ukraińskie służby w podobnej sprawie. ABW wciąż sprawdza doniesienia dotyczące tego, iż Jan Kulczyk żyje i ukrywa się. W bardzo podobnej sprawie skompromitowały się ukraińskie służby. Polski miliarder zmarł(?) pod koniec lipca 2015 roku w szpitalu Wiedniu po rutynowym zabiegu. Tymczasem nie ustają spekulacje, iż tak naprawdę śmierć była sfingowana. Wiele osób miało widywać przedsiębiorcę m.in na Cyprze. ABW skwapliwie sprawdza wszystkie informacje i tropy, nawet jeśli wydają się nieprawdopodobne. Polskie służby chcą za wszelką cenę uniknąć międzynarodowej kompromitacji jaka była udziałem Ukraińców. Tak jak Kulczyka w 2015 roku pochowano ukraińskiego miliardera Dymitra Malinowskiego. Wcześniej prowadzono przeciwko niemu śledztwa w sprawie korupcji, fałszerstw i prania brudnych pieniędzy na ogromną skalę. Po domniemanej śmierci przerwano je. Z dochodzeń nie zrezygnował jednak Europol. Pod koniec 2018 roku Malinowski został aresztowany we Francji. Jak się okazało ukrywał się na zamku Chateau de la Rochepot w Burgundii. W czasie akcji policja zabezpieczyła w poczet ewentualnych kar biżuterię i samą posiadłość, która została kupiona na podstawione nazwisko za blisko 4 miliony euro. W jej skład wchodzi m.in winnica Côte d’Or, która wcześniej należała do spadkobierców prezydenta Francji Sadi Carnota. Wraz z Ukraińcem zatrzymano trzy inne osoby w tym obywatela Mołdawii. Jan Kulczyk tuż przed śmiercią był szantażowany. W kwietniu 2015 roku miliarder był przesłuchiwany przez śledczych w sprawie szantażu, o którym była mowa na słynnych taśmach „Sowy”. Jan Kulczyk zmarł(?) w 2015 roku trzy miesiące po wspomnianym przesłuchaniu. To jedynie wzmaga spekulacje i znów pojawiają się pytania: czy Jan Kulczyk sfingował swoją śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach? Jego rodzina spadkobiercy dysponują wieloma posiadłościami w kilku miejscach świata.
 • @Husky 19:11:38
  z "robót" u bauera. Czyżby aż tak dobrze płacił?
 • @Husky 19:03:52
  W Playboyu nie wystąpi bo sprzedaż by spadła, słonicom sesji nie robią.
 • @Rebeliantka 17:47:40
  Stefan W. twierdzi, że w więzieniu próbowano go otruć za pomocą podrzucanych mu wielokrotnie "jaj tasiemca". "Schizofrenia paranoidalna"[według orzeczenia lekarskiego z 13 kwietnia 2016 roku, Stefan W. cierpi na schizofrenię paranoidalną F20.0, czyli chorobę charakteryzującą się przede wszystkim omamami i urojeniami. Diagnoza została wystawiona na podstawie obserwacji i leczenia, które trwało trzy tygodnie (począwszy od 23 lutego 2016 roku) w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Aresztu Śledczego w Szczecinie.] https://wpolityce.pl/polityka/430879-stefan-w-twierdzi-ze-truto-go-za-pomoca-jaj-tasiemca


  Ps..Facet może jest stuknięty ale jaja tasiemca sprzedają porąbanym nastolatkom w internecie na odchudzanie(sic!). Czy śledztwo prowadzą psychiatrzy? czy jest film albo zdjęcia gdzie pokazany jest cały atak Stefana W.? Coraz więcej o Wilmoncie i co raz więcej wątpliwości czy działał sam.
 • @Husky 19:03:52
  Wyszkowski: Namawiający Magdalenę Adamowicz do startu w wyborach powinni się ujawnić, żeby deklaracja nie wyglądała na ucieczkę. Działacz opozycji antykomunistycznej w okresie PRL Krzysztof Wyszkowski odniósł się do słów Magdaleny Adamowicz, która stwierdziła na antenie TVN24, że wiele osób namawia ją do startu w wyborach do PE. Wielu mnie namawia, żebym kontynuowała jego dzieło i zaangażowała się w politykę, żebym kandydowała do Parlamentu Europejskiego mówiła wdowa po śp. Pawle Adamowiczu.

  Osoby namawiające powinny wykazać odwagę cywilną i ujawnić się, żeby deklaracja wdowy nie wyglądała na ucieczkę przed prokuraturą skomentował Wyszkowski.

  https://wpolityce.pl/polityka/430858-wyszkowski-namawiajacy-wdowe-do-startu-powinni-sie-ujawnic
 • @kula Lis 68 08:23:10
  Tak myślałam, że wdowa nie podaruje okazji i rozpocznie karierę polityczną.

  Jak to się potocznie nazywa? "Kariera po trupach".

  Może za ostro to sformułowałam?
 • @Rebeliantka 09:45:25
  Nie, prawidłowo.
 • @Rebeliantka 09:45:25
  Adamowicz - cała prawda! Czy prezydent stawia się ponad prawem? (dziś już stawiał się)

  https://www.youtube.com/watch?v=10OykUQNYwk&feature=youtu.be

  Gdańsk Sopot Gdynia w urzędach pracują klany rodzinne a Adamowicz to był złodziej i łapówkarz już dawno powinien siedzieć, ale sądy w trójmieście to też koledzy tu ręka rękę myje. Chronił go układ prokuratorsko-sędziowski! Poczytaj pod filmem komentarze o nim gdy jeszcze żył.
 • @Rebeliantka Powiedzmy sobie szczerze Adamowicz był mendą i chodzącą gnidą odporną na ludzkie krzywdy
  Czy żałoba usprawiedliwia zakłamywanie prawdy? Gdańsk; Adamowicz [ Przez prawie 2 miesiące umierał starszy człowiek głodujący pod Urzędem Gdańska w obronie mieszkania, z którego go wyeksmitowano, bo nie było go stać na zawyżony czynsz. Konał z głodu na oczach gdańskich urzędników i prezydenta miasta. Na pogrzebie nie było fanfar, honorów, telewizji, prasy, i nikt nie robił z niego bohatera. Choć bohaterem był w czasach komuny działał w Komitecie Obrony Robotników gdzie przez 7 lat drukował ulotki. Funkcja ta była bardzo ryzykowna i niebezpieczna. Gdańsk "nagrodził" go za to eksmisją z mieszkania na bruk. Komunę przeżył, eksmisji już nie. Jak może dziać się dobrze w kraju, który z ludzi niegodziwych robi bohaterów, a tych prawdziwych wyrzuca na bruk? Powiedzmy sobie szczerze Adamowicz był mendą i chodzącą gnidą odporną na ludzkie krzywdy.
  https://www.youtube.com/watch?v=jGSukMJpric

  Dla mnie osobiście to była część porachunków kartelu "gańsko-WSIowego". Zabójstwo Adamowicza nie różni się niczym od wyroku na Perszingu. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Żałoba narodowa może być wtedy, gdy zginie ktoś niewinny z rąk bandytów czy psychopaty. Mam prawo tak uważać, nie jest to żadna "mowa nienawiści". A refleksja teologiczna jest jak najbardziej na miejscu. Trzeba natomiast pamiętać, co powiedział Jezus: "oddajcie Bogu co boskie a Cesarzowi co cesarskie". Podle miary tego świata (cesarskiej) Adamowicz był skorumpowanym politykiem, butnym, pysznym panem na "gdańskich włościach" zamieszanym w masę afer finansowych. Co do "miary boskiej" się nie wypowiadam, ale Adamowicz już wie...
 • @kula Lis 68 10:24:17
  Anita Gargas Paweł Adamowicz SAM NIE WIE ile ma mieszkań CO UKRYWA??

  https://www.youtube.com/watch?v=C79hrcxNS-o
  Skończyły się oszustwa Adamowicza, i skończył on sam, z ręki desperata. Teraz modły i płacz, za kim? Oczywiście za oszustem. Hipokryci ....Przeznaczenie dopadło Adamowicza-zginął z ręki psychopaty. Nie weźmie do grobu swoich"piniędzy" za którymi tak gonił. Wkurzające jest to, że po śmierci tego człowieka o niejasnych koneksjach, przeciwko któremu trwało śledztwo, który miał nieciekawe powiązania ogłasza się żałobę narodową a po śmierci 5-ciu młodych dziewcząt z Koszalina, czy 12 polskich górników w czeskiej kopalni-już nie. Mało tego podatnicy polscy płacą za samolot, który rząd wysyła do Londynu po rodzinę Adamowicza to już jest skandal. Mało tego Kościół bierze udział w tym "cyrku" godząc się na jego pochówek w kościele Mariackim. I układ zaczął drżeć w posadach bo oto mamy pogrzeb gdańskiego mafioso! Zamordowano mafioso! Morderca działał jakby wykonywał zlecenie! I oto Polska od kilku dni uczestniczyła w cyrku! Za życia przestępca był chroniony, a po śmierci mamy do czynienia z jego gloryfikacją! To nie tylko układ gdański to również siły rządzące stają po stronie przestępcy uczestnicząc w tym cyrku. Wolne miasto Gdańsk opłakuje swojego mafioso! żenada. Goły przyszedł na ten świat i goły z niego odszedł. I za to kocham Boga - do wieczności możemy zabrać jedynie nasze uczynki.
 • @Rebeliantka 09:45:25
  Adamowicz „Czy to była egzekucja?” Bardzo możliwe, że byliśmy świadkami egzekucji, mordu politycznego na Adamowiczu
  podczas finału WOŚP.

  https://www.youtube.com/watch?v=tw3AMMwyqC0

  Cała akcja trwała 3 sek. Zastanawiam się jak w ciągu 3 sekund można zadać 3 śmiertelne silne ciosy nożem? Czy będzie przeprowadzona jakaś wizja lokalna aby ustalić czy to w ogóle możliwe w jego wykonaniu? Może na tej scenie miał odegrać tylko spektakl? Wg mnie rzecz ma się następująco. Na scenie był ktoś inny, dobrze wytrenowany i opanowany, Stefan W robi wrażenie obłąkanego! Ten ktoś zadaje Adamowiczowi cios w klatę piersiową ale raz. Skąd pojawiły się następne dwa ciosy? W karetce? Z tego co inni piszą delikwenta zabrano do szpitala... No to ja mam podejrzenie że tam nastąpiła podmianka na właściwego winowajcę. I nikt nie puści pary z ust tak jak ze sprawą Smoleńską, uśmierceniem Leppera czy Majdanem czy WTC! Można się spodziewać następnych dziwnych zgonów.
 • @Rebeliantka 09:45:25
  Nie tylko Amber Gold. Wszystkie grzechy Pawła Adamowicza. W rankingu najbogatszych prezydentów miast Paweł Adamowicz zajął trzecie miejsce.
  https://www.youtube.com/watch?v=VzwjUvxcqOI

  Skoro był taki Święty to dlaczego Gdańszczanie nie pożegnali ciała w odkrytej trumnie.?
 • @Rebeliantka 09:45:25
  Pomniki Adamowicza w całej Polsce? Niezrozumiały kult Prezydenta Gdańska | Krzysztof Lech Łuksza

  https://www.youtube.com/watch?v=O8EaRRxCOW0

  Myślący logicznie Polacy nie nabiorą się na ten cyrk. Ten kult Adamowicza ma miejsce w mediach i wśród ludzi "władzy". Zwykli Polacy mają jeszcze rozsądek i pukają się w głowę. Uważam, że pochówek kogoś takiego w bazylice jest obelgą dla wiernych. To hańba dla kościoła ten pochówek. Przy okazji śmierci Adamowicza dobitnie okazało się jak zakłamane, faryzejskie są nasze elity...
 • @Husky 19:11:38
  To nawet nie jest śmieszne. Ona faktycznie sobie wyobraża, że Polacy są kretynami. Nota bene, jak na pogrążoną w bólu i zaszokowaną po nagłej śmierci męża wdowę wygląda po prostu kwitnąco.
 • @Lotna 12:19:53
  oraz pulchnąco.
 • Wszystko na niby
  Impreza nie zgłoszona, niby- ochrona, niby zabezpieczenie sceny, kretyńska i bezsensowna niby-reanimacja, a potem zabranie ofiary prywatną karetką, z firmy mającej koneksje z masonerią, od której w Gdańsku się aż roi, według dr Krajskiego. Niby-dochodzenie i niby-zatrzymanie. Dziewięcioletnie dziecko uśmiechnięte na pogrzebie ojca i kwitnąco wyglądająca wdowa opowiadająca o tym, że ze strachu ( przed czym?) wyjechała z kraju...

  To mi wszystko wygląda na jedną wielką fikcję. Przy okazji inni polscy mafiozi będą się domagali ochrony za pieniądze polskich podatników, bo żydostwo w Polsce się kompletnie odkryło, a Polacy mają ich dość, no i można znowu popluć na Polskę i nienawistnych, dzikich Polaków, w kraju i zagranicą.

  Na YouTube jest filmik na Eter TV pt. „Ole Damnegard Zamachy to fikcja ( w Gdańsku również ?), uktóry już ma restrykcje i nie można go zalinkować, a więc coś jest na rzeczy. Doprawdy, warto obejrzeć.
 • @Lotna 12:37:13
  Czy Stefan W. był przed Pałacem Prezydenckim? Nagranie monitoringu już skasowane.....Każdy normalny operator monitoringu wszelkie zdarzenia zgrywa na oddzielny backupowy dysk, bo mogą być przydatne w przyszłości. Powinno to przede wszystkim dotyczyć ochrony VIPów. W pisowskiej kamieni kupie widać nawet tak podstawowej rzeczy nie potrafią.
  Albo było to działanie celowe. Sprawa jest coraz bardziej podejrzana i coraz dziwniejsze wydaje się zachowanie policjantów, którzy wiedzieli o zamiarach tego typa. A teraz jeszcze akcja z wykasowaniem monitoringu pałacu prezydenckiego. Sprawa cuchnie na kilometry.
 • @Lotna 12:37:13
  Znalazłam link u Ewini
  https://www.youtube.com/watch?v=PnKBKUI0S9M
 • @kula Lis 68 12:49:55
  Zgadza się, sprawa cuchnie, a monitoring, jak zawsze w takich przypadkach po prostu zawodzi.
 • @Lotna 12:56:10
  I to coraz bardziej cuchnie. Zobacz u Docenta te dwie sylwetki i porównaj, także ciuchy, czy pozwolono mu się przebrać? Ja już o tym pisałem.
 • @Lotna 12:56:10
  W sieci przed tym zdarzeniem krążyły informacje, że w Polsce planowana będzie akcja fałszywej flagi..jak dla mnie dziwne jest to, że typ który zranił 3 razy w serce gościa nie ma ani kropli krwi ani na kurtce ani na nożu..przecież jak ten nóż jak trzymał nad głową to krew powinna zalać mu cały rękaw i skapywać na scenę a tu!? Czy tylko ja nie widzę krwi na nożu ubraniu i podczas całej akcji ratowniczej?
 • @kula Lis 68 15:39:09
  Jeśli to wszystko było ukartowane to nigdy nie dojdziemy prawdy.
  Gdy dowiedziałam się o tym zamachu przypomniała mi się historia zabójstwa cesarzowej Elżbiety (Sisi), żony cesarza Franciszka Józefa. 10 września 1898 roku anarchista Luigi Lucheni zaatakował ją ( w czasie spaceru) zaostrzonym pilnikiem wbijając go jej w serce. Stało się to w Genewie, gdzie cesarzowa była w podróży. Podróżowała w tamtym czasie ciągle, pod zmienionym nazwiskiem bez profesjonalnej ochrony. Lucheni był anarchistą, do Genewy przybył z zamiarem zamordowania księcia Orleanu. Jednak gazety dowiedziały się, że hrabina Hohenembs to cesarzowa Austrii i opublikowały, że zatrzymała się w genewskim hotelu "Beau Rivage". Lucheni dowiedział się o tym i to ją wybrał na swoją ofiarę. Osobiście nic do niej nie miał, nie znał jej, a cesarzowa Elżbieta była apolityczna. Natomiast dla Lucheniego zabicie jej to był powód do tego, że stanie się przez to sławny. I tak się stało.
 • @leoparda 14:59:45
  Moim zdaniem, nie dojdziemy do prawdy.
 • @Lotna 12:37:13
  Dobrze ujęte: wszystko na niby.
 • @Rebeliantka 15:54:19
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/magdalena_adamowicz_tvn24_nczas.jpg
  Nie ma czasu na żałobę. Wdowa po zamordowanym Pawle Adamowiczu idzie w politykę? W grę wchodzą trzy opcje. Jak się okazuje żona, tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Magdalena Adamowicz nie ma czasu na żałobę po mężu. Według przecieków rożnych mediów najprawdopodobniej pójdzie do polityki. Sama zainteresowana przyznała zresztą, że jest do tego namawiana. W grze są ponoć trzy opcje.

  https://nczas.com/2019/01/24/nie-ma-czasu-na-zalobe-wdowa-po-zamordowanym-pawle-adamowiczu-idzie-w-polityke-w-gre-wchodza-trzy-opcje/


  Ps...Typowe mafijne zachowania jak z filmu instruktażowego FBI
  ale czy kogoś takie rozpruwanie dziwi u mafii trzepakowej. No miał kiedy zginąć Adamowicz, w samą porę, PO i satelity tak zadowolone a żona wydaje się niezbyt zasmucona tym faktem. Musi iść w politykę, bo inaczej im te lewe miliony i apartamenty odbiorą. Coś mi się zdaje, że ta pani obawiając się, że prokuratura może się czegoś dogrzebać w niejasnych interesach męża chce "uciec" w politykę żeby w razie czego być nie do ruszenia.
 • @Rebeliantka 15:54:55
  Tak żydzi rządzą się w Polsce. Spowodował wypadek samochodowy, ale poręczył za niego rabin i uniknął aresztu. W państwie POLIN dzieją się rzeczy, które nawet nam nie mieściły się do tej pory w głowie. Okazuje się, że obywatel Izraela nie został zatrzymany w areszcie po spowodowaniu wypadku samochodowego, bo zapłacił poręczenie majątkowe, ale co ważniejsze poręczył za niego rabin. Jak widzimy na co dzień różne obyczaje opanowały Polską scenę polityczną, ale i naszą codzienność. W Sejmie w grudniu świętowano Chanukę, a miesiąc później na polskich drogach wypadek spowodował obywatel Izraela, który jednak nie został zatrzymany. Do całego zdarzenia doszło na Podkarpaciu. Obywatel Izraela spowodował wypadek w Hyżnem pod Rzeszowem. Śledztwo w sprawie, w której ranny został jeden mężczyzna, wszczęła już prokuratura. Co do wyniku tego śledztwa można mieć wątpliwości. Wszystko dlatego, że już dziś prowadzącemu samochód udało się uniknąć aresztu, mimo tego że przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowany o 40 km/h, czyli blisko dwukrotnie. Mężczyzna nie został zatrzymany dlatego, że…poręczył za niego krakowski rabin. Jak ustalono, kierujący samochodem marki Peugeot obywatel Izraela, jadąc razem z pasażerem, również obywatelem Izraela drogą DK878 od miejscowości Tyczyn w kierunku miejscowości Dynów do Centrum Historii Polskich Żydów, doprowadził do wypadku drogowego mów Artur Grabowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

  Źródło: rzeszow.wyborcza.pl

  Ps..I ktoś powie, że to teorie spiskowe, że światem rządzą żydzi.
  Mam nadzieję że to wyłażenie żydostwa z każdej szafy, lodówki i kąta, uzmysłowi ludzkości z czym ma do czynienia. Ludzkość się w końcu opamięta i odpowiednio ustosunkuje…Po co to pisać, wypłacić dla żyda odszkodowanie i przeprosić, no i panie Brudziński auto zastępcze proszę.
 • @Rebeliantka 15:54:55
  Policja zatrzymała Grzegorza B., profesora jednej z bydgoskich uczelni. Wszystko za sprawą komentarza, który umieścił w serwisie Wirtualnej Polski podczas pogrzebu Pawła Adamowicza w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Grzegorz B. usłyszał zarzut publicznego nawoływania do zbrodni, za który grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności. W dniu pogrzebu Pawła Adamowicza w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, pod artykułem na stronach Wirtualnej Polski pojawił się taki komentarz:

  „Od dawna mówi się o dużym ryzyku zawalenia się bazyliki w Gdańsku. Zatem do dzieła”

  Policjanci zajmujący się cyberprzestępczością, we współpracy z administratorami serwisu, namierzyli autora wpisu. Okazał się nim Grzegorz B., wykładowca na jednej z bydgoskich uczelni. Wpis został uznany za publiczne nawoływanie do zbrodni. Policja przeszukała mieszkanie wykładowcy i zabezpieczyła sprzęt elektroniczny. B. usłyszał zarzuty w prokuraturze. Zastosowano wobec niego dozór policyjny

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej