Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
321 postów 10650 komentarzy

Bona diagnosis, bona curatio. Bez Boga ani do proga.

Rebeliantka - Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedających dym). Współzałożycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

O nadużyciach w prawie i psychiatrii – mówi Janusz Górzyński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzecia część nagrania wykładu Janusza Górzyńskiego nt. "Polska w "niewoli" mafii szatana. Vademecum obrony Polaka i łacinnika" - 31 marca 2012 r. w ramach Wszechnicy Narodowej prowadzonej przez krakowskie Stowarzyszenie „Fides et Ratio”.


 

Poprzednie dwie części wykładu znajdują się w notce: „Wielkanocne ostrzeżenie. Jak działa mafia szatańska w Polsce?”. Traktowały one m.in. o satanistycznych oddziaływaniach na młodzież, a nawet małe dzieci, o szatańsko zorganizowanej gospodarce i innych ważnych polskich problemach. Polecam wszystkie 3 części wykładu.
 

KOMENTARZE

 • Tutaj I część wykładu
  http://www.youtube.com/watch?v=owGDFr2NvKU&feature=player_embedded
 • A tutaj II część
  http://www.youtube.com/watch?v=3v5v38QQJic&feature=player_embedded
 • Z wizytą u RPO
  http://www.youtube.com/watch?v=eZ6Xj25sQTk&feature=player_embedded
 • Film o prześladowanym Rafale Gawrońskim
  http://www.youtube.com/watch?v=kB9920HS_wQ&feature=youtu.be
 • Czy ktoś kto tego posłucha
  uwierzy?
 • @vanvorden 15:50:26
  Nie uwierzyć to już mogą tylko ludzie całkowicie oderwani od twardej rzeczywistości ;)
 • @Rebeliantka 15:53:52
  Łatwo powiedzieć kiedy się wie. A druga sprawa jeżeli jeszcze ktoś wie to czy go to coś obejdzie?
 • @ezaw 16:11:00
  W ciągu ostatnich kilku lat nadużycia w wymiarze sprawiedliwości i psychiatryczne powoli stają się tajemnicą Poliszynela.

  Inna kwestią jest, czy poinformowani, których to nie dotyczy, "przejmą się". W tej sprawie pewnie mamy do czynienia z rozkładem normalnym postaw. Pewnie tych, co się przejmują, jest ciągle o wiele za mało.
 • @Rebeliantka 16:37:35
  Jakby to powiedzieć, problem leży w czym innym. I uważam że nie ma sensu o tym mówić w sensie walki z tym. Z tym się nie da walczyć w sposób formalny.
 • @ezaw 16:45:49
  To brzmi tajemniczo ;)
 • @Rebeliantka 15:53:52
  Masz rację! To już nawet nie kwestia wiary, a WIEDZY!
  "To widać, i słychać, i czuć"...
 • @AnnaZofia 17:20:37
  Nawet jeśli większość ma świadomość to jeszcze nic z tego nie wynika. W wielu sprawach ludzie mają świadomość, a jak jest to widać.
 • @ezaw 17:39:25
  "jeszcze nic z tego nie wynika." - ot, co! Jeszcze!!! Może ciągle za mało tej wiedzy u Polaków? Gorzej, bo wiele osób nie czuje potrzeby wiedzy i zadawala się "ciepłą wodą w kranie"!
  "Takie (już są) Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie"!
  Tę wiedzę trzeba NAGŁAŚNIAĆ!!!
 • @AnnaZofia 18:58:44
  Dziękuję za wsparcie tezy, że upowszechnianie wiedzy o tym, co naprawdę dzieje się Polsce, jest jednym z najważniejszych patriotycznych zadań.

  Ja mocno liczę na młodzież. Wśród nich jest coraz więcej pokrzywdzonych, co sprzyja pogłębionej refleksji, a młodzi świetnie się komunikują przy pomocy internetu i innych nowoczesnych środków porozumiewania. Potrafią się bardzo szybko skrzykiwać w obronie swoich praw.

  Pięknie to było widać na Marszu Niepodległości, Marszach sprzeciwu wobec ACTA, a także w akcjach kibicowskich na stadionach.
 • @AnnaZofia 18:58:44
  /**/
  Tę wiedzę trzeba NAGŁAŚNIAĆ!!!
  /**/

  Nie wydaje mi się. To jest fałszywe przekonanie. Sprawdziłem to na własnej skórze i wiem że to jest zła droga.
 • @ezaw 19:19:30
  A jaka jest dobra, w takim razie?
 • @Rebeliantka 19:28:36
  Jeżeli ktoś ma świadomość jak ta sitwa działa, jaką ma mentalność i jakie ma możliwości, a do tego jacy są ludzie, to nie ma wątpliwości że walka otwarta nie ma sensu. Dobra droga to zachowywać siebie i modlić się do Boga, trwać w spokoju i oddawać to co cesarskie cesarzowi. Może się to wydawać nie do przyjęcia, jednak prawda jest taka że lepiej żyć skromnie niż się narażać na wciągnięcie w jakiekolwiek interesy. No a jeżeli już żeśmy gdzieś zabrnęli i coś zauwazyli to mając świadomość jak to wszytko jest urządzone również nie należy się narażać tylko stamtąd wyjść.
 • @ezaw 20:36:42
  Rozumiem motywy, które skłaniają, aby tak rozumować. Mimo wszystko, sądzę, że należy się sprzeciwiać złu - także z otwartą przyłbicą.
 • Bardzo interesujące wyniki badań
  http://janpinski.nowyekran.pl/post/62387,dwa-centra-ateizmu-tuz-za-granicami-polski

  Polska stoi ościa w gardle satanistom, dlatego tak wściekle nas atakują
 • @Rebeliantka 11:36:47
  Myślę, że ezaw ma rację. Temat sitwy jest za obszerny na nasze możliwości. Bardziej to miejsce na stopniach prawdy nas interesuje i walczyć można z otwartą przyłbicą. Z każdym stopniem będziemy silniejsi i wszystko wróci do normy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej