Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
321 postów 10650 komentarzy

Bona diagnosis, bona curatio. Bez Boga ani do proga.

Rebeliantka - Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedających dym). Współzałożycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

„Czy Getin Bank przestaje wypłacać pieniądze klientom?” - pytali wczoraj przechodnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Czy Getin Bank przestaje wypłacać pieniądze klientom?” - pytali przechodnie w Katowicach na ul. Warszawskiej. Pod siedzibą Getin Noble Banku odbywał się tam wczoraj protest osób pokrzywdzonych przez bank.

 

 
 
Zgromadzeniu przewodniczył Jan Jączek, który stracił kilkaset tysięcy złotych oszczędności  zakupując - częściowo na kredyt w Getin Banku SA - akcje LC Corp SA. Zarówno w Getin Banku, jak i LC Corp SA, akcjonariuszem większościowym jest miliarder Leszek Czarnecki.
 
O zapowiadanym proteście pisałam tutaj.
 
Na pikietę przybyło około 30 osób i prawie 10 dziennikarzy, w tym reporter PAP-u.
 
Jan Jączek krótko opisał swoje tragiczne przeżycia ze współpracy z Bankiem i odpowiadał na pytania dziennikarzy. Potem inni pokrzywdzeni dzielili się swoimi doświadczeniami.
 
Wkrótce zostanie zaprezentowany film z protestu, więc na razie tylko krótki „reportaż fotograficzny”.
 
 
Ul. Warszawska w Katowicach. Pikieta jest "strzeżona" przez 2 policjantów.
 
 
Pół godziny przed pikietą zaczynają się gromadzić pokrzywdzeni. Przybył też Kazimierz Świtoń, aby udzielić wsparcia protestującym.
 
 
Czy ten bus został postawiony w celu utrudniania pikiety? Po interwencji u policjantów odjechał.
 
 
Coraz więcej osób gromadzi się pod siedzibą Banku.
 
 
W kamienicy, w której znajduje się Oddział Banku, są zlokalizowane niektóre Wydziały Urzędu Miasta. Czy to przypadkowe sąsiedztwo?
 
 
Jan Jączek wita kolejnych pokrzywdzonych.
 
 
Jan Jączek z identyfikatorem kierownika pikiety, wydanym przez Urząd Miasta w Katowicach
 
 
Baner "Uwaga na oszustów z Getin Banku" na tle reklamy "Jak zarobić więcej"
 
 
Jan Jączek otwiera zgromadzenie
 
 
Uczestnicy i dziennikarze z uwagą słuchają przemówienia
 
 
Reporterzy skwapliwie dokumentują przebieg pikiety
 
 
Na pierwszym planie dziennikarze, po lewej stronie samochód, który cały czas "pilnował" pikiety
 
 
Filmowcy filmują, a pracownicy Urzędu Miasta podglądają
 
 
Po prawej stronie kamienica, w której siedziby mają PiS i Solidarna Polska
 
 
Zgromadzenie kończy się. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia ....
 
 
.... i pożegnania.
 
Zdjęcia z protestu zamieściła w też internecie Polska Agencja Prasowa oraz Dziennik Zachodni:
 
 
 
 
Więcej informacji o „aferze Getin Banku” tutaj:
 
 
 
Czy pokrzywdzonym uda się zawrzeć ugody z Getin Bankiem w sprawie naprawy wyrządzonych szkód i krzywd, czy też będą mogli liczyć tylko na sprawiedliwość Boską? Wkrótce kolejne informacje.
 

KOMENTARZE

 • Dlaczego ten tekst jest w zakładce Kościół Katolicki?
  Wygląda na to, że w katolickim kraju nie istnieją żadne struktury państwowe, ani społeczne, które w sposób skuteczny stawałyby w obronie obywateli krzywdzonych przez tzw. instytucje zaufania publicznego.

  Być może należy zacząć się organizować nie pod hasłami obrony praw obywatelskich i walki z bezprawiem, ale pod hasłem obrony wartości chrześcijańskich. W Kościele Katolickim nie dopuszcza się bowiem "legalnego" działania na szkodę obywateli, co teraz w Polsce ma powszechnie miejsce.
 • @Autorka
  Bardzo cenna akcja.
  Dzięki za wyczerpującą relację!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 13:26:25
  Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam
 • @
  ...dzięki Rebeliantko za ten cenny reportaż...małe krople drążą skałę...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 14:06:06
  Miło być docenianym ;) Pozdrawiam serdecznie
 • Kolejny artykuł w "Gazecie Finansowej"
  http://www.gf24.pl/13136/jak-getin-bank-wciagnal-mnie-w-petle-zadluzenia
 • Hej! ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy Opaszmy ziemskie kolisko!
  "(...)Pryskają nieczułe lody
  I przesądy światło ćmiące;
  Witaj, jutrzenko swobody,
  Zbawienia za tobą słońce! (...)

  (...)Razem, młodzi przyjaciele!...
  Choć droga stroma i śliska,
  Gwałt i słabość bronią wchodu:
  Gwałt niech się gwałtem odciska,
  A ze słabością łamać uczmy się za młodu!(...)" (A. Bernard Mickiewicz)
 • @Witkacy 19:57:29
  Bardzo stosowny cytat. Dziękuję.
 • @Rebeliantka 20:36:39
  Proszę wybaczyć , ale w POpapranym kraju słabo to widzę. Ukłony.
 • @Rebeliantka 13:25:09
  Dziękujemy za fajny reportaż.
  "...pod hasłem obrony wartości chrześcijańskich..." trzeba walczyć o podstawowe prawa człowieka. Każdy przyzwoity człowiek powinien włączyć się do walki ze złem i obecnym rozkładem Polski, ponieważ dzisiaj pokrzywdzony Jan Jączek jest ofiarą tego patologicznego systemu, a jutro będą następni...
 • @Repsol 20:44:42
  Zmieńmy ten kraj na niepopaprany. Sprzedaż akcji LC Corp odbywała się w czerwcu 2007 r.
 • @helenka 20:45:10
  Właśnie.

  Blogerka faxe często pisze: "Mamy tyle praw, gwarancji i tyle wolności, ile sobie wywalczymy, i tyle zamordyzmu i bandytyzmu, na ile pozwolimy".
 • @Rebeliantka 20:51:59
  Oby tak. Ukłony.
 • @Repsol 21:24:30
  Odwzajemniam :)
 • @Rebeliantka 20:55:39
  Mamy demontaż Państwa Polskiego realizowany przez Rząd Tuska i Jego partię. Trzeba się zorganizować, by zmienić chorą rzeczywistość, a hochsztaplerów postawić przed Trybunałem Stanu.
 • @helenka 22:07:50
  Jestem całym sercem za zmienianiem chorej rzeczywistości!!!
 • Film z protestu pod Getin Bankiem
  http://youtu.be/pJ1um-gNauQ
 • GNB
  Getin Noble Bank w swojej działalności wielokrotnie był karany przez UOKiK . Ostatnio głośna jest sprawa w której w porozumieniu z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oferował swoim klientom produkty które przedstawiał jako lokatę inwestycyjna z możliwością rezygnacji po 6 miesiącach. Okazywało się , ze to nie jest żadna lokata tylko ubezpieczenie na życie i dożycie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym o czym w deklaracji przystąpienia jedynym dokumencie , który dostawał klient nie było nawet wzmianki. Klienci jak nie uzyskali żadnych obiecywanych im zysków – nazwa produktu „Kwartalne zyski” chcieli wycofać pieniądze ale okazywało się że to co nabyli to ubezpieczenie i że wycofując swoje pieniądze po upływie 6 miesięcy dalej tracą ponad 30% włożonych pieniędzy. Powstał szum ludzie zaczęli pisać do KNF, UOKiK Rzecznika Ubezpieczonych wszystkie instytucje uznały że Getin Bank narusza zasady współżycia społecznego oraz prawo ale nie wiem czy która z nich zgłosiła sprawę do prokuratury. Wiem że oficjalnie wypowiedział się na ten temat Rzecznik Ubezpieczonych i KNF i co i nic . GNB widząc, że nie będzie łatwo szczególnie że ludzie chcieli wnosic pozwy zbiorowe zaczął zwracać ludziom pieniądze ale zabezpieczał się tak zwanymi ugodami zamykającymi usta poszkodowanym ale co gorsza zaczął zwracać tylko część pieniędzy strasząc że jeżeli poszkodowany nie podpiszą ugody to nic nie otrzymają . W sprawach prowadzonych przez prokuratury zapadały decyzje o umorzeniu postępowania wobec pracowników banku , chociaż w zeznaniach sprzedawców znajdują się informacje mówiące o tym, że oszukiwali klientów bo tak ich wyszkolił GB. Wiem że mimo wszystko zostały skierowane sprawy do sądu z powództwa indywidualnego. Ciekawym jest że jakoś odpowiednie władze zauważyły nieprawidłowości przy działaniu Amber Goldu a nie widzą ich przy działaniu GNB . czy to przypadek czy rzeczywiście GNB w swoim działaniu postępuje zgodnie z prawem a w szczególności zgodnie z zasadami współżycia społecznego.
 • @Rebeliantka 13:25:09
  Pani Krystyno,

  Artykuł jest na 1SG.

  Znam dobrze sprawę Pana Jączka i nie ulega kwestii - Getin Bank oszukał Pana Jączka i - a jako Bank powinien być Instytucją Zaufania Publicznego.

  Będziemy te sprawę nagłaśniać, zrobimy wszystko aby pomóc P Jączkowi a jednocześnie wszystko aby Getin Bank - poniósł zasłużoną odpowiedzialność

  Tylko wspólnym działaniem, możemy pomóc nie tylko Panu Jączkowi - ale i wszystkim osobom oszukanym przez Polski System Bankowy.

  Nie może być tak aby w Polsce Banki - działały ponad prawem. Takie Banki są w Polsce niepotrzebne. Należy je zlikwidować.

  Proszę dać znać - co jeszcze możemy wspólnie zrobić.

  Ryszard Opara
 • @Ryszard Opara 10:58:23
  Panie Ryszardzie
  dziękujemy za reportaż.
  Każdy przyzwoity człowiek powinien włączyć się do walki z obecnym rozkładem Polski, dzisiaj pokrzywdzony Jan Jączek i wielu innych Obywateli jest ofiarą patologicznego systemu. Musimy się popierać i zjednoczyć.
  Łączę pozdrowienia...
 • GIEŁDA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH LEGALIZOWAŁA PRZESZACOWANE OSZUKAŃCZO PROSPEKTY EMISYJNE
  Getin Bank czy Getin Gang Leszka Czarneckiego ?
  WIDAĆ WYRAŹNIE, ŻE LICHWIARZE W POLSCE STOSUJĄ TECHNIKI MANIPULACJI, OSZUSTW, ZDZIERSTWA ORAZ POPLECZNICTWA WOBEC SZAJKI STOSUJĄCEJ BEZPRAWNE METODY OKRADANIA POLAKÓW W CO UWIKŁANE SĄ OCZYWIŚCIE SĄDY, PROKURATURY, POLICJA, A TAKŻE "WYBOROWE" SŁUŻBY DO ZWALCZANIA KORUPCJI JAK CBŚ, CBA, ABW, ETC.

  W tej sprawie jednak ujawnia się kwestia bardzo poważna, posiadająca charakter instytucji zaufania publicznego - GIEŁDA KAPITAŁOWA!!!

  GETIN BANK bez udziału GIEŁDY i bez udziału nadzoru bankowego nie mógłby tworzyć przeszacowanych pakietów emisyjnych i nie mógłby działać na szkodę swoich inwestorów!!!!

  ABY MOGŁA W POLSCE PANOWAĆ KLEPTOKRACJA, TO MUSI BYĆ W SZAJCE WIELU UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNYCH I INSTYTUCJONALNYCH DOPUSZCZAJĄCYCH SIĘ OSZUSTW I ROZBÓJNICTWA!!!! W Polsce działa spisek, zmowa, przymierze łotrów i za ten stan rzeczy odpowiadają elity duchowe (kościelne), elity intelektualne Narodu Polskiego, legislatura i egzekucja praw.

  WYBORCO W POLSCE CZY POPIERAĆ CHCESZ DŁUŻEJ LEGALNĄ KLEPTOKRACJĘ, a więc władzę złodziei???

  GDZIE SĄ POSŁOWIE I PRAWNICY W POLSCE ????

  Ludzie, Polacy, Polaków, Polskę okradają w biały dzień - NA RYMPAŁ!!!!

  GRZEGORZ BRAUN O OBRABOWANIU POLAKÓW!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=JoFzprWt2KA


  GESTAPO W "GOŚCIU NIEDZIELNYM"
  https://www.youtube.com/watch?v=haaJp_YkZ10&list=LLHLeEhPX2PhU_ltCdUtKBPA
  Nie o taką Polskę walczyliśmy, aby ją z żydokomuną rozkradły bandy różnej maści Judaszy, konstatuje prof. Kieżun, których bandycką działalność chcą przemilczeć kundle kościelne - MIZCZĄCE PSY !!!
  UWAGA Judasze z "Gościa niedzielnego" odmówili nagłośnienia sprawy, bo dostają kasę z UE i od Niemców!!!

  WALCZMY O POLSKI KAPITAŁ I O POLSKIE MEDIA!!!!

  KIEDY EPISKOPAT POLSKI WYPOWIE SIĘ W OBRONIE POKRZYWDZONYCH PRZEZ OKUPANTÓW I SZAJKI ZŁODZIEJSKIE!!!!

  Polacy czas się zorganizować przeciwko KOMPRADOROM

  *komprador, to agent działający w imieniu i w interesie kolonizatorów!!!

  TAK BANKI KRADNĄ W POLSCE!!!
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=7&t=11583 ZŁODZIEJSTWO BANKOWE I PRZEŚLADOWANIA KARNE OSZUKANYCH, TO STAŁE SCENARIUSZE JAKIMI SIĘ POSŁUGUJE PANSTWO MAFIJNE ZWANE III RP

  Mafia prześladuje i okrada Polaków!!!!
  Nikt nie rozpoznaje zawiadomień o przestępstwach mafii satanistyczno-lichwiarskiej!!!!
  SZAJKA ZIOBRO TEŻ TAKICH ZAWIADOMIEŃ NIE ROZPOZNAWAŁA!!!!
  http://www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/forum,11/inicjatywa-przeciwko-niesprawiedliwosci,742.html
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?dzial=interwencje&id=1097&p=teksty/show
  http://lists.ceti.pl/pipermail/wiec/20070623/010650.html
  http://poznan.naszemiasto.pl/archiwum/1023210,sadomaty-zamiast-sedziow,id,t.html
  http://konserwatysta100.salon24.pl/233225,prokurator-przybylska-michalak-nie-powinna-kierowac-prokuratura
  http://www.aferyprawa.eu/Oropoiwzk/Prawo-sitwy-z-organizatorka-protestu-przed-Ministerstwem-Sprawiedliwosci-Krystyna-Gorzynska-rozmawia-Bogdan-Goczynski-dziennikarz-AP--2403
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=zycie&id=3389
  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=227:mafia-szatana-&catid=35:polska&Itemid=58

  TAK WYGLĄDAJĄ PRZEŚLADOWANIA KARNE W POLSCE!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=kO8skgoWF2g

  UWAGA!!!
  http://express-tv.pl/brutalna-akcja-straznikow-miejskich-na-targowisku-nagranie-z-telefonu,artykul.html?material_id=52168af2142d5c8d1aad04f9#zamknij
  ŻYDZI ZWALCZAJĄ KAŻDY RODZAJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W POLSCE!!!! Brutalny napad żydów zwanych strażnikami miejskimi!!!!

  A TAK DZIAŁA NA SWOJĄ KORZYŚĆ BUFETOWA HGW ZWANA PREZYDENTEM WARSZAWY - kleptokracji cd.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/mataczenia-rodziny-hanny-gronkiewicz-waltz-w-pozyskaniu-i-sprzedazy-pozydowskich-kamienic-w-centrum-warszawy-2013-08


  ZAŁATWIAJĄC SPRAWĘ POKRZYWDZONYCH PRZEZ GANG GETIN BANKU RATUJESZ SIEBIE I POLSKĘ!!!

  NIE BĄDŹ BEZCZYNNI, BO GDY BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ POMOCY TO INNI TEŻ BĘDĄ MILCZEĆ!!!!

  SOLIDARNOŚĆ TO JEDEN Z DRUGIM A NIE JEDEN PRZECIWKO DRUGIEMU bł. Jan Paweł II
 • Już wkrótce - na razie zwiastun
  http://mikro-makro.nowyekran.net/post/97801,czarny-korpus-krola-1
 • RZĄDY MAFII MUSZĄ SIĘ SKOŃCZYĆ W POLSCE!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=6tFtPM9kqO4 PROCES PRZECIWKO KOMPRADORSKIEJ MAFII SZATANA!!!

  MAFIA TO ZBRODNICZA ORGANIZACJA "Nie wejdą nawet po śmierci do Kościoła" powiedział kardynał Neapolu.... A W POLSCE ? Gdzie są tacy kapłani jak we Włoszech ???? Dlaczego milczycie gdy dzieje się wielkie zło?

  Arcybiskup Neapolu: Camorra jest zbrodniczą kliką, mafiosi nie wejdą do kościoła nawet po śmierci

  Pokajajcie się, opamiętajcie się"- zaapelował do mafiosów z kamorry arcybiskup Neapolu, kardynał Crescenzio Sepe. Wyjątkowo ostre słowa hierarchy nagłośniły w sobotę włoskie media, zwracając uwagę na to, że znów dał dowód nieprzejednanego stanowiska i odwagi.
  Kardynał Sepe nawiązał do notowanej w tych dniach eskalacji mafijnych porachunków w Neapolu, w których giną zarówno przedstawiciele zwaśnionych klanów kamorry, jak i przypadkowi ludzie.

  Podczas uroczystości z okazji sobotniego święta Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny metropolita Neapolu zwrócił się do mafiosów: "Myślcie o waszych dzieciach i waszych żonach, kiedy chcecie popełnić zbrodnię pozbawiając życia waszego bliźniego".

  "Po wyroku skazującym ze strony społeczeństwa nadejdzie dla Was sąd Boży"- mówił kardynał Sepe.

  Następnie zapewnił: "Jako Kościół i jako wspólnota ludzka nie przestaniemy nigdy walczyć z tymi siewcami śmierci, którzy nie mają godności
  Więcej
  http://www.polskatimes.pl/artykul/716155,arcybiskup-neapolu-camorra-jest-zbrodnicza-klika-mafiosi-nie-wejda-do-kosciola-nawet-po-smierci,id,t.html

  Kard. Sepe: Dość! W Neapolu mafiosi nie wejdą już do kościoła, nawet po śmierci
  http://wpolityce.pl/depesze/40377-kard-sepe-dosc-w-neapolu-mafiosi-nie-wejda-juz-do-kosciola-nawet-po-smierci

  Zbrodnicza MAFIA SZATANA w Polsce!!!
  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=227:mafia-szatana-&catid=35:polska&Itemid=58
  http://rebeliantka.nowyekran.net/post/58782,wielkanocne-ostrzezenie-jak-dziala-mafia-szatanska-w-polsce
  http://circ.nowyekran.pl/post/58823,o-ingresie-arcybiskupa-w-kontekscie-smolenska
 • Obce banki
  Czy został jeszcze w Polsce jakikolwiek bank nie kontrolowany przez obcy kapitał? Czy ktoś policzył ile pieniędzy transferowanych jest z Polski za granicę poprzez obce banki?
 • to smutne
  W państwie prawa , już byłoby po sprawie, w mafijnej republice bananowej pt.RP, urzędasy w togach sędziowskich i prokuratorskich pilnują interesów przestępców – taka prawda od lat - dzięki Bogu są jeszcze ludzie tacy jak Pan Jączek...
 • to smutne
  W państwie prawa , już byłoby po sprawie, w mafijnej republice bananowej pt.RP, urzędasy w togach sędziowskich i prokuratorskich pilnują interesów przestępców – taka prawda od lat - dzięki Bogu są jeszcze ludzie tacy jak Pan Jączek...
 • Przyjdzie czas
  Przyjdzie czas, że na drzewach zamiast liści ....
  Wcześniej jednak twórzmy własne instytucje.
 • @Zygmunt Korus 11:25:45
  Panie Zygmuncie,
  podpisuję się pod treścią Pana art., cyt. "Od kilku lat w Polsce nabrzmiewa afera Getin Banku. Wiele osób oskarża bank o nadużycia podczas emisji akcji LC Corp. Sprawę tę opisywały nawet antypolskie media reżimowe. Właściciela banku, Leszka Czarneckiego, zarejestrowano jako współpracownika Służby Bezpieczeństwa a potem wywiadu PRL (TW „Ernest" nr rej 42601). Trzecia Rzesza Pospolita to państwo dla Polaków obce i wrogie; próby dochodzenia prawa przez poszkodowanych w marionetkowych sądach i tutaj spełzły na niczym. Sprawiedliwość nie tylko zbrodniarzom wymierzyć trzeba inaczej." !!!
 • @helenka 12:51:07
  podczas okupacji konfidentów po prostu się rozwalało...
 • @kgb 13:20:01 WYSTARCZY PRZYJŚĆ DO SĄDU, PRZYPILNOWAĆ I UKARAĆ GANGSTERÓW!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=pEug7wlzQ0I&feature=youtu.be
 • @Janusz Górzyński 13:54:19 TRZEBA BYĆ SOLIDARNYM!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=pEug7wlzQ0I&feature=share
  PAŃSTWA, KTÓRE NIE KIERUJĄ SIĘ SPRAWIEDLIWOŚCIĄ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ZMIENIAJĄ SIĘ W SZAJKI BANDYTÓW Benedykt XVI

  Polską rządzi szajka - minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro
 • DOŚĆ PAŃSTWA GANGSTERSKIEGO!!!!
  Więcej filmów nt. szykanowania, dręczenia, torturowania, bezprawia
  http://www.youtube.com/channel/UCT_OaU5_q_8c2nnvbeSxnqw
 • A jakiż problem z tym bankiem.
  Po prostu z oszustami nie robi się interesów.
  Po uzyskaniu informacji od poszkodowanych, każdy normalnie myślący człowiek powinien wycofać swoje środki z tego banku, sprzedać jego akcje i akcje firm powiązanych z tym panem.
  I niech sobie robi interesy sam ze sobą.
  To jest najskuteczniejsza broń.
 • @helenka 12:51:07
  Sprostowanie: To informacja pod filmem Mariusza Cysewskiego, podpis także jego autorstwa. Ja tylko ten dokument rozpowszechniałem.
 • @Janusz Górzyński 13:58:49
  Z całym szacunkiem, ale co to za sąd, którego trzeba przypilnowywać albo proklurator którego trzeba kopać w zadek żeby się ruszył - za co biorą z naszych podatków wcale niemałe dożywotnie pensje. I co w końcu z ich odpowiedzialnością karną i majątkową za wyrządzane nagminnie społeczeństwu ogromne szkody i krzywdy. To państwo to zgnilizna, bo prawrządność zawiłaszczyła sobie w nim organizacja przestępcza. Tutaj potrzebne są zmiany systemowe z konstytucją włącznie a wszelkie możliwości prawne ta mafia już dawno zablokowała co zresztą widać na każdym kroku...
 • @AlexSailor 14:05:36 Jest problem!!!
  Problem polega na tym, że bank ma służyć pomnażać kapitały a nie oszukiwać i okradać!!!

  OD ŁAPANIA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI JEST POLICJA I INNE SŁUŻBY ZWALCZAJĄCE ZORGANIZOWANĄ PRZESTĘPCZOŚĆ!!!
 • @kgb 14:25:39 OTÓŻ TO!!!
  Co to za sąd??? Oczywiście postPRLowski!!! Zatem GANGSTERSKI!!!!
  Dziedzictwo PRLu w III RP - należącej do szajki!!!

  Sami się nie oczyścili jak sugerował prof. Strzębosz, a więc musi to zrobić Naród Polski!!!!

  http://www.youtube.com/watch?v=C1vv_gm7aAg
 • @Janusz Górzyński 14:30:31 WSZYSCY WON!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=C1vv_gm7aAg

  http://www.youtube.com/watch?v=nKQPOtm9Krc
 • @Janusz Górzyński 14:30:31
  Cóż, nie żyjemy w państwie cywilizowanym lecz dzikim, a w dzikim kraju panuje prawo dżungli. Jak poczują naszą siłę, to dopiero zaczną się z nami liczyć. Póki co nas olewają bo wiedzą że są bezkarni. Jak uczy historia, każde oderwanie od koryta żerującej przy nim bandy, wiązało się z użyciem siły, im dłużej żerowała tym było trudniej. A ta banda to pociotki stalinowskie, więc już się zasiedziała i nieźle okopała. Z każdego kto im zagrozi, robią przestępcę i skazują jak im się zechce, proszę zauważyć, że od okupacji niewiele się tutaj zmieniło. Rządy się zmieniają, sytem się zmienił, a banda togowców dalej ma się nieźle...
 • @kgb 14:52:16 Nie takie mury padały i nie takie Bestie!!!
  OD MILIONA UKŁUĆ SZPILKĄ I SŁOŃ ZDECHNIE ;)
 • @Zygmunt Korus 14:22:52
  Dziękuję za sprostowanie, w pośpiechu niedokładnie czytałam. Ale podoba mi się informacja pod filmem Pana Mariusza Cysewskiego.
  No to, do następnego razu...
 • @ Autor
  Trzecia Rzesza Pospolita to państwo dla Polaków obce i wrogie; próby dochodzenia prawa przez poszkodowanych w marionetkowych sądach i tutaj spełzły na niczym. Sprawiedliwość - nie tylko zbrodniarzom - wymierzyć trzeba inaczej.
  A zarzutach wobec Getin Banku czytaj też:
  http://www.gf24.pl/13136/jak-getin-bank-wciagnal-mnie-w-petle-zadluzenia
  http://www.gf24.pl/12991/zlapani-przez-getin-bank
  Polecam też filmy:
  http://www.youtube.com/watch?v=cbdzU79CO64
  http://www.youtube.com/watch?v=XlsYJs7Of4s
 • @Wolny Czyn 19:44:26
  Poza gadaniem ,coś mamy ?
 • Zniszczyć stwora Tuskomora
  Polska jest niszczona gospodarczo przez mafijny układ.
  To jest już oligarchiczne państwo z prawem pozwalającym oligarchom okradać obywateli, przemilczanych afer i masą nieprzyjaznych bezproduktywnych urzędników - pasożytów utrzymywanych z coraz to zwiększanych podatków.

  Tuskomor zrobi z Ciebie Niewolnika - nie daj się zniszcz Tuskomora.
 • @All
  Dziękuję Wszystkim za komentarze. Niestety z powodu wyjazdów nie mogłam się włączyć w tą pasjonującą dyskusję.

  Jeszcze raz dziękuję.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej