Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
352 posty 11270 komentarzy

Bona diagnosis, bona curatio. Bez Boga ani do proga.

Rebeliantka - Zna się na zarządzaniu. Konserwatystka. W wieku średnim, ale bez oznak kryzysu. Nie znosi polityków mamiących ludzi obietnicami bez pokrycia (fumum vendere – dosł.: sprzedających dym). Współzałożycielka Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów

Czy to bankowcy, czy „finansowi łowcy skór”?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W internecie jest coraz więcej niekorzystnych informacji o produktach oferowanych przez Getin Bank. Dlaczego tak się dzieje?

 

  
Metody działania Getin Banku miałam okazję poznać bliżej badając sprawę kredytowania przez ten bank zakupu akcji LC Corp. 
 
Okazało się ono być niezgodne z prawem bankowym i pułapką dla inwestorów giełdowych.
 
 
Jak „ograno” inwestorów LC Corp podczas debiutu giełdowego?
 
Getin Bank SA udzielił blisko 10 mld zł kredytów bez pokrycia w środkach pieniężnych banku w celu wywołania sztucznego popytu na zakup akcji LC Corp, co doprowadziło do nieadekwatnego - względem rzeczywistej wartości - wywindowania ceny emisyjnej akcji. Podczas kredytowania zakupu tych papierów wartościowych stosowano tzw. lewar (relacja wysokości kredytu do wysokości środków klienta na rachunku inwestycyjnym w domu maklerskim) sięgający nawet  liczby 99, a kredytów udzielano – wbrew prawu bankowemu – osobom nie posiadającym możliwości ich obsługi. Ponieważ cena akcji – po ich wejściu na giełdę – systematycznie spadała, inwestorzy tracili oszczędności życia i popadali w niespłacalne zadłużenia w związku z zaciągniętymi kredytami. 
 
Akcjonariuszem większościowym Getin Banku i LC Corp SA jest Leszek Czarnecki, czwarty na liście najbogatszych ludzi w Polsce.
 
Więcej informacji tutaj:
 
 
 
 
 
O osobliwościach powyższej akcji kredytowej pisał też w kilku notkach na swoim blogu Zygmunt Korus
 
Dyskusja pod notkami wykazała, że Bank kojarzy się wielu osobom z niekorzystnymi działaniami wobec klientów. Poniżej jeden z najbardziej spektakularnych wpisów.
 
 
Szokujący wpis komentatora guser711 w dniu 29.08.2013 godz. 12:14:48
 
 
Cytuję w całości:
 
Zasada NobleBank Getin Gang: Strata klienta to nasz zysk
*****************************************
To nie są wyjątki że ktoś stracił, to zjawisko masowe
*****************************************

Noble Bank GetinBank proponuje różne produkty zwykle z jakimś haczykiem. Doradcy przedstawiają ten haczyk jako dodatek do produktu, calkowicie dla klienta bezpieczny, i nawet mogacy przyniesc zysk.

Klienci są wrobieni:
NobleGetinGang nie informuje że korzysta z patologicznego polskiego prawa skrojonego dla potrzeb interesow bankow. 
Prawo w krajach UE jest inne, Polska stanowi wyjatek.
Nieudolnosc/zła wola układu urzędniczo-sądowego pozwala oszustom bankowym grać przeciwko swoim klientom na ryzyko tych klientów.
Pracownicy/Naganiacze NobleBank GetinGank są szkoleni jak tak oszukańczo przedstawić sytuację aby klient został oczarowany i uspokojony że inwestycja jest bezpieczna, calkowicie pomijając sprawę pułapek.
Doradca już liczy sobie prowizję od wrobionych klientów i może inwestować w sterowanej grze rynkowej przeciw klientom zwiększając swoje zyski i straty klienta.
W cywilizowanych krajach wykorzystywanie "insider knowledge" czyli wiedzy wtajemniczonych o ustawionym dalszym działaniu jest karane i eliminowane.
 
Czy Polskę stać na utrzymywanie niedouczonych sędziów i urzędników, którzy swoją niekompetencję często zastępują powoływaniem wątpliwej jakości biegłych, i nadal mogą pozostawać niedoukami (na przykład w sprawach gospodarczych).

Ludzie mieszkający w innych (cywilizowanych) krajach nie są obarczani nawisem patologicznego systemu, w polsce trzeba byc ekspertem od wszystkiego, ale z chwila jak się już wystarczająco dużo wie, to dochodzi się do wniosku że trzeba wyjechać do normalnego kraju.

Niech zostaną same urzednicze miernoty, klasa rządząca utrzymująca się z podatków i oszuści-oligarchowie. 

Co można zrobić:
1) Obalić patologiczny system
2) Przestać płacić podatki (zostać rezydentem innego kraju)
(...)

******************************************************
KLIENCI MASOWO TRACĄ NA TYCH PRODUKTACH, 
A ZARABIA NOBLEGETINGANG
 
To nie są wyjątki że ktoś stracił, to zjawisko masowe
*******************************************************
 
To nie jest wyjątkowy wpis
 
W Internecie jest mnóstwo podobnych informacji, a nawet powstały specjalne fora, grupujące pokrzywdzonych klientów. Oto przykłady:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Co na to nadzór bankowy?
 
Jak się wydaje nadzór bankowy nie jest zbyt efektywny, skoro produkty oceniane przez klientów jako celowo konstruowane i oferowane na ich szkodę mogą być "specyfiką banku".
 
Jedynie UOKiK od czasu do czasu reaguje na wątpliwe oferty i procedury (przykład: Getin Bank musi zapłacić 2,8 mln zł kary. Za formularz). 
 
Powstaje pytanie, jak to jest możliwe, że w Polsce od dłuższego czasu może działać Bank, którego oferty niewiele zdają się mieć wspólnego z funkcjonowaniem jako instytucji zaufania publicznego.
 
Zapraszam do dyskusji.
 
 
Zdjęcie: pikieta pokrzywdzonych przed Getin Bankiem w Katowicach (organizator: Jan Jączek)
 

KOMENTARZE

 • Ciekawe
  Ta historia okazuje, jak Bank stał się pod wpływem bezkarności coraz bardziej pewny siebie. Zgodnie z maksymą: od kamyczka do rzemyczka.
 • Prawo czy bezprawie
  Potwierdza się, że w Polsce prawo dotyczy maluczkich . Niedokładnie może przytoczę znaną fraszkę, że " w Polsce sprawiedliwość jest jak pajęczyna , bąk się przeciśnie a muchę zatrzyma".
  Ostatnie doniesienia medialne w pełni to potwierdzają.
  W aferze Amber Gold znaleziono winnych tylko małżeństwo P. Inni odpowiedzialni za porządek prawny, bankowy finansowy nie widzieli tu żadnej afery - czy to przypadek?
 • @Ed emeryt 08:07:34
  Bardzo trafne podsumowanie. Też tak uważam.

  pozdrawiam serdecznie
 • Republika bananowa
  Szemrany oligarcha, były UB-ek, musi mieć niezłe plecy w tzw. wymiarze sprawiedliwości, że do tej pory dotrwały jego lewe interesy, więcej kwitły i powiększały mu kabzę. Ale jest też światełko w tunelu, przykład dołujących w przychodach TuskVisionNetwork czy Gazety Wybiórczej świadczy o budzącej się świadomości społecznej. Klienci GetinGangu zaczynają coraz bardziej obawiać się o swoje wkłady. Tak trzymać, skoro urzędasy togowe nie umią eliminować oszustów niech robi to społeczeństwo...
 • @kgb 08:14:08
  Dziękuję za dodatkowe informacje.
 • @Rebeliantka 08:24:28
  kilka szemranych geszeftów w tym kraju już padło, że przypomnę Bank Staropolski. Colosseum a ostatnio Amber Gold. Problem w tym, że sprawcy i tak nie zostali ukarani albo tylko im pogrożono.Kiedy w końcu wsadzimy kryjących ich przestępców togowych do pierdla, gdzie ich miejsce, przecież tego nie robił sąd czy prokuratura ale konkretny przestępca togowy, który ma nazwisko, kasę na koncie, niech beknie niech mu zajmą majątek niech w końcu zgnije w pudle. To banda togowa jest najbardziej jest odpowiedzialna za powszechne w naszym kraju złodziejstwo.
 • @kgb 08:14:08
  UB-cja popiera UB-cję. Oni się nie wzięli z sufitu. Wyleźli jak glisty po deszczu. Do krwawej rewolucji nie nawołuję, ale protestujmy wspólnie, nie bójmy się eliminować draństwa!!! Tak dalej już być nie może!!! Ukradzione nam pieniądze trzeba jakoś odzyskać.
 • @kgb 08:39:07
  Słuszne uwagi.
 • @helenka 08:56:07
  W skrócie widzę rozwiązanie problemu;
  1. w cofnięcie immunitetów togowcom i zrównać ich wobec prawa tak jak każdego obywatela, w tym odpowiedzialności karnej i majątkowej za powszechnie dzisiaj popełniane przestępstwa.
  2. pozbawienie togowców komfortu materialnego i uzależnienie ich wynagrodzenia od jakości wykonywanej pracy a nie od zapisów Konstytucyjnych, w tym pozbawienie gwarancji dożywotnich 100% emerytur.
  3. weryfikacja wzajemnych powiązań rodzinno-towarzyskich tej kliki i odblokowanie dostępu do zawodów prawniczych ogółowi społeczeństwa.
  4. bardzo wnikliwa kontrola społeczna pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa wydawanych postanowień i przebiegów postępowań.
  5. stosowanie zasady wyższej odpowiedzialności karnej i majątkowej za powszechnie popełniane dzisiaj przestępstwa jako szczególnie szkodliwe dla funkcjonowania Państwa.

  Przestrzegania powyższych pownno być nadzorowane wyłącznie przez specjalnie powołane organa społeczne, całkowicie niezależne od zdegenerowanego na dzień dzisiejszy tzw. wymiaru sprawiedliwości.

  Powyrzsze propozycje przrdstawiłbym obecnym i przyszłym parlamentarzystom i posłom przypuszczam, że znajdzie się wielu którzy przynajmniej część tych haseł zechce wypisać na swoich sztandarach i je realizować.
 • Wezwanie
  Autor: Gość: edmundi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.08.13, 09:27
  Dodaj do ulubionych Skasujcie
  Odpowiedz
  WZYWAM PROKURATURY DO ŚCIGANIA PRZESTĘPCÓW W BIAŁYCH KOŁNIERZYKACH W SZCZEGÓLNOŚCI TYCH Z GETIN GANGU I OPEN FAJANSU KTORZY DOPROWADZILI TYSIACE OSÓB ,EMERYTÓW ,RENCISTÓW ,LUDZI POSIADAJĄCYCH PIENIĄDZĘ DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORŻADZENIA MIENIEM W PRZECIWNYM PRZYPADKU UZNAMY ,ŻE W POLSCE ISTNIEJE BEZPRAWIE A PROKURATURY SĄ W TEJ MATERII NIEUDOLNE
  POZDRAWIAM WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH PRZEZ HOLDING LESZKA CZ BYŁEGO ESBEKA EDMUND
 • @Ed emeryt 10:35:09
  Apel do prokuratorów jest jak najbardziej właściwy.
 • @kgb 09:18:13
  Niektóre propozycje byłyby trudne do realizacji ;)

  Zgadzam się, że kontrola Suwerena jest bardzo ważna. Najlepsze rozwiązanie, to ławy przysięgłych.
 • @helenka 08:56:07
  Nas jest znacznie więcej :)
 • @Ed emeryt 10:35:09
  Panie, prokuratury tez trzeba ścigać!!! Kto tu kogo w końcu ma ścigać? Na razie to nas ścigają ci, których my powinniśmy ścigać. Tak zabiegana jest cała nasza kochana Ojczyzna, za którą nasi i moi dziadkowie, wujkowie, ciotki, Rodzice oddawali co mieli najcenniejszego!!!!!!!!! My teraz dławieni jesteśmy inną perfidią. Też za kratki nas wsadzają za wolne słowo.
 • "Podaj dalej" jest naszą siłą
  "W internecie jest coraz więcej niekorzystnych informacji o produktach oferowanych przez Getin Bank."

  Dziennikarstwo obywatelskie, blogerzy, wiadomości poprzez internet, szybka informacja w sieci z komentarzami rozchodząca się lawinowo – to jest broń masowego rażenia naruszająca okopy fałszerzy i najemników. Rabusie, kolesie, jurgieltnicy, przebierańcy w nazwiska na -ski – Wasze wygibasowe perswazje i pseudo-retoryki już przestają działać. Pijar staje się kółchoźnikową tubą chyba tylko miłą dla uszu współczesnych ormowców, reklama robi się antyreklamą, nachalna propaganda powoduje odruch wymiotny w Waszą stronę, wzbudza chęci odwinięcia się z piąchy w kłamliwe kłapaczki.

  Psychologia w kwestii zaufania do banków podważy każde wyliczenie, że 2 x 2 jest 4. Prawda napędza dobro i dobra, uczy powrotu do rozumu, już wkrótce odczuje to Getin Bank, gdy klienci zaczną uciekać stamtąd gdzie pieprz rośnie.
 • @helenka 13:25:57
  http://www.youtube.com/watch?v=e1iqp5jamqM
 • @DelfInn 13:43:40
  Dzięki wielkie za tę balladę i genialnego W. Młynarskiego. Ponieważ śpiewam hobbistycznie, klasykę głównie, to witam Cię Delfinnku słowami "Cześć pieśni"!
 • @Rebeliantka 11:38:01
  Wiem, ale gdyby pokazać co poniektórym posłom jaką drogą iść, jak liczne mieliiby poparcie, to jest szansa do dobrania się antypolskiej togowej mafii do d...py...
 • @Rebeliantka 11:38:01
  Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego uważam, ze należy wspierać każde ugrupowanie politycne, które chciałoby przeprowadzić czystkę w tej mafii, a myślę że skala przestępstw dotychczas przez nią popełnionych, przekonałaby wielu wyborców do oddania na nich swych głosów wśród obywateli wszelkich orientacji innej legalnej drogi nie widzę...potem pozostaje już KBKAKwz47.
 • @Zygmunt Korus 13:40:57
  Szanowni Państwo,
  prawda jest jeszcze jedna.
  Autorem powyższego komentarza jest Pan Zygmunt Korus krytyk sztuki. Warto wiedzieć, że
  Zygmunt Korus pochodzi spod Dęba Bartka, z Zagnańska na
  Kielecczyźnie. Absolwent AGH i UJ w Krakowie.
  Dziennikarz, krytyk sztuki. Organizator wystaw, plenerów, sympozjów
  literackich. Współpracownik radia (felietony, słuchowiska) i telewizji.
  Pomysłodawca i współzałożyciel miesięcznika Integracje (1978) i
  redaktor prowadzący pismo Sound&Vision (2001).
  Opozycjonista, skazany wyrokiem sądu i więziony podczas rozruchów marcowych w 1968 r. i represjonowany za przekonania (1982). Rzecznik
  prasowy śląskiej „Solidarności”, z jej ramienia kurator spektaklu Dziady-Kordian (Katowice, Spodek 1981). Członek byłego Stowarzyszenia
  Dziennikarzy Polskich do chwili jego rozwiązania w stanie wojennym…
  W 2008 roku powołał chorzowski klub tygodnika „Gazeta Polska”.
  W 40. rocznicę Marca 1968 odznaczony, z rekomendacji prezesa IPN-u,
  śp. Janusza Kurtyki, przez Prezydenta Rzeczypospolitej, śp. Lecha
  Kaczyńskiego – Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
  Znajomością z Zygmuntem, Człowiekiem tak zasłużonym dla kultury polskiej, można się tylko cieszyć, szczycić i czytać wszystko co On ma do powiedzenia.
  Do siego, Panie Zygmuncie.
 • @Rebeliantka 11:38:01
  Ponadto spłeczeństwo juz trochę wie jakie wałki kręcą togowcy w sprawach, których nie da się zamiatać dalej poid dywan. Rolą niezależnych mediów byłoby ukazanie jak wygląda naprawdę działalność organizacji przestępczej pt. wymiar sprawiedliwości, jak bardzo ta mafia jest powiązana wzajemnymi interesami antypolskimi z każdym kto jej zagraża, wówczas partia, która to wykorzysta może liczyć na ogromne poparcie....
 • @kgb 09:18:13
  Pozostaje pytanie, na ktore setki czy tysiace walczacych z bezprawiem polskich sådow nie znalazlo odpowiedzi ( a szukajå od lat gremialnie) - jakimi narzedziami wprowadzic w zycie te skad inad sluszne postulaty?

  Przedstawianie ich obecnym i przyszlym poslom nie wchodzi w rachube. Poslowie nie zajmuja sie problemami suwerena, bo maja wazniejsze - jak nie daç sie oderwaç od koryta, i jak ukrecic jeszcze trochę lodow, bo nuż przy korycie sie nie utrzyma - a to zajmuje 24/7 ich czasu.

  Stad mam inny postulat - i tutaj kazdy Polak posiadający konto w jakims banku ma narzedzia wprowadzenia w zycie tego postulatu. Nie czekać az bank zrobi w trobe i liczyć na "sprawiedliwość" w polskim sądzie!

  Zlikwidować konta w bankach i przeniesc do Skoków. Zalozyć swoj Skok!
 • ODDAĆ NARODOWI POLSKIEMU OJCZYZNĘ A ZROBIMY W NIEJ PORZĄDEK
  http://www.youtube.com/watch?v=9VfSOOStOqc
  OKUPACJA, TO ZŁODZIEJSTWO W MAJESTACIE PRAWA!!!
  Musimy wrócić do korzeni naszej tożsamości i do zasad rządzenia się po polski, a więc po katolicku w imię miłości Boga i bliźniego.
 • @Rebeliantka 11:33:20
  Krysiu,

  Jaki apel?! Do kogo? Tych apeli przeciez nawet nie czytaja!

  Dlaczego jedynym udanym "apelem" był ten dotyczacy ACTA? Czas wyciągać wnioski!

  Serdeczności
 • LICHWA CZYLI KTO I JAK NAS OKRADA?
  Przyczyny okradania Polaków są dużo głębsze i dużo poważniejsze i wpisują się w logikę wojny cywilizacyjnej


  „...Stoimy w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżywała ludzkość (...) Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem i anty-Kościołem, Prawdą i anty-Prawdą, Ewangelią a jej zaprzeczeniem (...) jest to czas próby(...) w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację chrześcijańską, z wszystkimi jej konsekwencjami; ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów” (Bł.. Jan Paweł II)
  Człowiek nigdy nie zazna szczęścia kosztem drugiego człowieka niszcząc jego wolność i depcząc jego godność. (Bł.. Jan Paweł II)

  http://pl.gloria.tv/?media=493174
  “POLSKA CRISTIADA”, JAKO METAFORA LOSU POLAKÓW


  Lichwa rak ludzkości!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=XeWO9C8jlM0
  LICHWA CZYLI KTO I JAK NAS OKRADA?

  http://www.youtube.com/watch?v=BhBUT1Xs6Sw
  Lichwa - zydowski Bank Swiatowy i Miedzynarodowy Fundusz Walutowy

  LICHWA, ANTYPOLONIZM, ŻYDOKOMUNA I ŻYDOLAND W POLSCE WEDLUG RED. MICHALKIEWICZA.
  http://www.youtube.com/watch?v=Rnlhan5T-pI


  1. Dwie są drogi, jedna droga życia, a druga śmierci2 - i wielka jest różnica między nimi. 2. Oto droga życia: Przede wszystkim będziesz miłował Boga, który cię stworzył3, następnie zaś bliźniego twego jak siebie samego4, a czego nie chcesz, by ktoś ci robił, tego wszystkiego i ty także nie rób drugiemu5. http://www.apologetyka.katolik.pl/odnowa-kosciola/z-historii-chrzecijastwa/patrystyka/149/534-didache-nauka-dwunastu-apostoow
  (…)
  A oto droga śmierci: przede wszystkim jest ona zła i pełna przekleństwa: mordy, cudzołóstwa, pożądania, rozpusty, kradzieże, bałwochwalstwo, magia, czary, rabunki, fałszywe świadectwa45, obłuda, nieszczerość, przebiegłość, pycha, niegodziwość, zuchwałość, chciwość, bezwstyd w mowie, zazdrość, bezczelność, duma, chełpliwość, zanik wszelkiej bojaźni46. 2. Prześladowcy ludzi prawych, wrogowie prawdy, miłośnicy kłamstwa, nieświadomi nagrody, jaką otrzyma sprawiedliwość, nie idą za dobrem ani za sądem sprawiedliwym, czujni nie na dobro, ale na zło. Obca im jest łagodność i cierpliwość. Kochają marność47, gonią za zyskiem, nie mają litości dla ubogich, obojętnie przechodzą koło udręczonych, nie znają swego Stwórcy. Mordercy dzieci, niszczą przez poronienie to, co Bóg powołał do życia48. Odtrącający tych, co nie mają, gnębiciele ciemiężonych, obrońcy bogaczy, a niesprawiedliwi sędziowie biedaków, są to grzesznicy w złym zatwardziali. Trzymajcie się, dzieci, z dala od nich wszystkich!

  Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz (Mt 10,34)  „A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelkich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga»” - Apok 21, 6

  „Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje” -Apok 22, 15

  Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga. - Obj. 21,8

  „Idźcie precz ode mnie przeklęci, w ogień wieczny, albowiem łaknąłem, a nie nakarmiliście mię", itd. (Mt 25,41-46).
  «Pójdźcie, błogosławieni u Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane dla was od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie».
  «Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili». I pójdą ci na wieczną karę, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego” (Mt 25,31-46).
 • @faxe 15:51:37
  Ale przy skokach pokemony już kombinują, kwestą czasu jest jak wraz z pejsatymi pioplecznikami w jarmułkach dobiorą się do tej kasy. Mnie chodzi o rozwalenie antypolskiej usłużnej wobec każdego reżymu mafii togowej, ani powinni staż na straży praworządności a nie przeciw Narodowi. Ufam, że jednak antypolska, antyrodzinna i kryminogenna polityka prowadzona dotychczas wobec Polskiego Narodu nie wytępiła jednostek ideowych, patriotycznych. Bywały w historii ciężkie czasy dla Narodu a jednak się podnieśliśmy, były zabory, była okupacja i ludobójstwo, była w końcu żydokomuna a jednak Naród się podnosił. Wiem, że dziś posły myślą tylko o korycie, ale nie są niezastąpieni, to tylko kwestia właściwego i silnego przedstawienia przez Naród czego oczekuje, a znajdą się tacy, którzy będą go chcieli właściwie reprezentować...
 • @faxe 15:51:37 CZY URATUJE NASZ MATKA BOSKA SEJMOWA ?
  Czy ks. P. Natanek palikotyzuje Kościół katolicki? ZAPOWIADA WPROWADZENIE W KNE-SEJMIE KULTU MATKI BOSKIEJ CHLEWNEJ DLA ŚWIŃ ORWELLOWSKICH, KTÓREGO WIELKIM CELEBRYTĄ BĘDZIE MASON JANUSZ PALIKOT Z RUCHU MENELSKIEGO I DEFORMACYNO-DEKADENCKIEGO DZIAŁAJĄCEGO W OTOCZENIU KULTURY IDIOTÓW I KLEPTOKRATÓW!!! Ks. Piotr Natanek zapomniał, że NIE RZUCA SIĘ PEREŁ PRZED WIEPRZE!!!
  Marsz do Sejmu z obrazem Matki Bożej. Nowa inicjatywa ks. Natanka.
  http://gloria.tv/?media=487490

  Otto Perez Molina, prezydent Gwatemali, ogłosił Jezusa Chrystusa Panem swojego państwa podczas zorganizowanego po raz pierwszy narodowego śniadania modlitewnego.

  Podczas spotkania obecni byli czołowi działacze rządowi, religijni oraz z dziedziny ekonomii. Intencją był przede wszystkim pokój dla narodu. „Dziś ogłaszamy Chrystusa Panem Gwatemali i wyznajemy w Jego imieniu, że wszystkie nasze pokolenia będą żyły w dobrze prosperującym państwie” – powiedział Molina.

  Liderzy zachęcani byli również do trzymania się zasad i wartości będąc aktywnymi w biznesie, szkołach wyższych i lokalnej społeczności. Mówcy rangi państwowej zachęcali uczestników do uznania modlitwy, jako jedynej metody dzięki której ich kraj może osiągnąć sukces.

  Obecnie Gwatemala zmaga się ze wzrastającą falą przemocy na skutek wszechobecnego głodu, słabego systemu sądowniczego oraz agresji przekazywanej w narodzie z pokolenia na pokolenie. „Rano, ciężko jest dowiadywać się, jak wiele Gwatemalczyków zginęło poprzedniego dnia z powodu przemocy […] W tych momentach siłę daje mi wiedza, że mogę wszystko w Chrystusie, który mnie umacnia”- wyznał prezydent.
  Źródło: Christianpost.com
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/08/30/prezydent-gwatemali-oglosil-jezusa-chrystusa-panem-swojego-panstwa/


  MAŁYCH ZŁODZIEI WIESZAJĄ A WIELKIM SIĘ KŁANIAJĄ Rej z Nagłowic

  Jak Pan ocenia fakt, że trzech z czterech żołnierzy oskarżonych o ograbienie ciała Andrzeja Przewoźnika, recydywistów, wyznaczono do obsługi trapu, po którym mieli schodzić pasażerowie samolotu? Gdyby nie kradzież, ten fakt być może nigdy nie wyszedłby na jaw.
  – To prawdziwy skandal, pokazujący, w jaki sposób Rosjanie traktowali tę wizytę. Nie wierzę, że gdyby lądował tam prezydent Putin, takie osoby dopuszczono by w pobliże prezydenta. Nikt by się na to nie zgodził. Natomiast w stosunku do polskiego prezydenta jak najbardziej można było na to zezwolić. To szczególnie bulwersuje.
  http://www.naszdziennik.pl/wp/52335,kradli-w-poczuciu-bezkarnosci.html

  CZARNECKI DO CZYSZCZENIA KONT POKRZYWDZONYM ZAŁOŻYŁ BANK CZYLI GETIN GANG .... hahahahaha

  Ruskie nie wiedziały na czym polega prawdziwe czyszczenie kont z zasobów i ja to się robi ;)

  Gentin Gang nie tylko czyści konta swoich klientów z depozytów, ale jeszcze zadłuża niebotycznie do końca życia - czyniąc długi niespłacalnymi - i robi to w majestacie "prawa zbójeckiego III RP", którego legalny bandytyzm sankcjonuje mafia togowa!!!!

  "Błogosławiony człowiek,
  który nie idzie za radą występnych.
  Nie wchodzi w drogę grzeszników
  i nie zasiada w gronie szyderców (Ps 1,1).


  W czasach ostatecznych pojawią się szydercy.
  http://pl.gloria.tv/?media=403571

  2 List Św. Piotra 3:3

  To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz 4 i będą mówili: "Gdzie jest obietnica Jego przyjścia? Odkąd bowiem ojcowie zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata"


  List Św. Judy 1:17-23

  17 Wy zaś, umiłowani, przypomnijcie sobie te słowa, które były zapowiedziane przez Apostołów Pana naszego Jezusa Chrystusa, 18 gdy mówili do was, że w ostatnich czasach pojawią się szydercy którzy będą postępowali według własnych pożądliwości. 19 Oni to powodują podziały, [a sami] są cieleśni [i] Ducha nie mają. 20 Wy zaś, umiłowani, budując samych siebie, na fundamencie waszej najświętszej wiary, w Duchu Świętym się módlcie 21 i w miłości Bożej strzeżcie samych siebie, oczekując miłosierdzia Pana naszego Jezusa Chrystusa, [które wiedzie] ku życiu wiecznemu. 22 Dla jednych miejcie litość, dla tych, którzy mają wątpliwości: 23 ratujcie [ich], wyrywając z ognia, dla drugich zaś miejcie litość z obawą, mając w nienawiści nawet chiton zbrukany przez ciało.

  1 List Św. Jana 4:5- ...

  1 Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie. 2 Po tym poznajecie Ducha Bożego:
  każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. 3 Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który - jak słyszeliście - nadchodzi i już teraz przebywa na świecie. 4 Wy, dzieci, jesteście z Boga i zwyciężyliście ich, ponieważ większy jest Ten, który w was jest, od tego, który jest w świecie.
  5 Oni są ze świata, dlatego mówią tak, jak [mówi] świat, a świat ich słucha.
  6 My jesteśmy z Boga. Ten, który zna Boga, słucha nas. Kto nie jest z Boga, nas nie słucha.
  W ten sposób poznajemy ducha prawdy i ducha fałszu

  2 List do Tymoteusza 4:3-5

  Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań - ponieważ ich uszy świerzbią - będą sobie mnożyli nauczycieli. 4 Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom.

  2 List do Tymoteusza 3:1-3 :9

  1 A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. 2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi,3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń. 6 Z takich bowiem są ci, co wślizgują się do domów i przeciągają na swą stronę kobietki obciążone grzechami, powodowane pożądaniami różnego rodzaju, 7 takie, co to zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy. 8 Jak Jannes i Jambres wystąpili przeciw Mojżeszowi, tak też i ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie o spaczonym umyśle, którzy nie zdali egzaminu z wiary. Ale dalszego postępu nie osiągną: 9 bo ich bezmyślność będzie jawna dla wszystkich, jak i tamtych jawna się stała.

  2 List do Tymoteusza 2:16-17

  16 Unikaj zaś światowej gadaniny; albowiem uprawiający ją coraz bardziej będą się zbliżać ku bezbożności, 17 a ich nauka jak gangrena będzie się szerzyć wokoło.
 • @Janusz Górzyński 16:39:06 Zakrzewski śpiewał przed kne-*Sejmem
  Za złodziejem złodziej
  za złodziejem złodziej
  a za tym złodziejem jeszcze jeden złodziej


  Za oszustem oszust
  za oszustem oszust
  a za tym oszustem jeszcze jeden oszust

  Za masonem mason
  za masonem mason
  a za tym masonem jeszcze jeden mason

  I NA TYM WŁAŚNIE POLEGAJĄ RZĄDY SZATANA W POLSCE!!!
  Opierają się na PRZYMIERZU ŁOTRÓW!!!

  List do Tytusa 1.10 –1.16

  „...Bo wielu jest opornych, głupstwa mówiących i myśl bałamucących, a najwięcej z tych obrzezanych. Trzeba ich okiełznać, bo całe domy wywracają, dla brudnej korzyści ucząc, jak nie należy. Powiedział z nich, ich własny prorok; „Kreteńczycy zawsze łgarze, złe bestie, gnuśne brzuchy”. To świadectwo jest trafne. Dlatego karć ich ostro, by w wierze byli zdrowi, nie ulegając judejskiemu gadaniu i nakazom tych, którzy od prawdy odchodzą. (...) Wyznają, że uznają Boga, a czynami zaprzeczają, bo sami są skalani, i nieposłuszni, i niezdatni do żadnego dobrego działania”. (List do Tytusa 1.10 –1.16) http://www.youtube.com/watch?v=HMen3bPSDD0

  TĄ ZARAZĘ TRZEBA EGZORCYZMOWAĆ!!!
  Bo ludzkimi środkami nie przywróci się sprawiedliwości!!!

  Końcowa klęska: w końcu spiskowcy zostaną całkowicie pokonani, ponieważ Bóg jest i zawsze będzie Panem i Władcą. Pozwala spiskowcom istnieć jedynie, by wypełniła się Jego wola. (List do Filipian 2:9-11; Księga Daniela 7:27; 8:18-25; Apokalipsa 19; 1 List św. Jana 5:4).

  A modlę się o to, aby miłość wasza doskonaliła się coraz bardziej i bardziej w głębszym poznaniu i wszelkim wyczuciu 10 dla oceny tego, co lepsze, abyście byli czyści i bez zarzutu na dzień Chrystusa, 11 napełnieni plonem sprawiedliwości, [nabytym] przez Jezusa Chrystusa ku chwale i czci Boga.
  List do Filipian 2:9-11 http://www.nonpossumus.pl/ps/Flp/

  A panowanie i władzę,
  i wielkość królestw
  pod całym niebem
  otrzyma lud święty Najwyższego.
  Królestwo Jego będzie wiecznym królestwem;
  będą Mu służyły wszystkie moce
  i będą Mu uległe".
  Księga Daniela 7:27 http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=759

  18 Gdy on ze mną rozmawiał, padłem oszołomiony twarzą ku ziemi, wtedy dotknął mnie, postawił mnie na nogi 19 i powiedział: "Oto oznajmię ci, co ma nastąpić przy końcu gniewu, bo widzenie10 dotyczy końca czasów. 20 Baran, którego widziałeś z dwoma rogami, [oznacza] królów Medów i Persów. 21 Kozioł zaś - króla Jawanu11, a wielki róg między jego oczami - pierwszego króla11. 22 Róg zaś, który uległ złamaniu, i cztery rogi, co wyrosły na jego miejsce, to cztery królestwa, które powstaną z jego narodu12, będą jednak pozbawione jego mocy.
  23 13 A przy końcu ich panowania,
  gdy występni dopełnią swej miary,
  powstanie król o okrutnym obliczu,
  zdolny rozumieć rzeczy tajemne.
  24 Jego moc będzie potężna,
  ale nie dzięki własnej sile.
  Będzie zamierzał14 rzeczy dziwne
  i dozna powodzenia w swych poczynaniach;
  obróci wniwecz potężnych
  i naród świętych.
  25 Przy jego przebiegłości
  i knowanie będzie skuteczne
  w jego ręku.
  Stanie się on wyniosłym w sercu
  i niespodzianie zgotuje zagładę wielu.
  Powstanie przeciw Najwyższemu Księciu,
  lecz bez udziału ręki ludzkiej zostanie skruszony.
  Księga Daniela 8:18-25 http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=760

  1 Potem usłyszałem jak gdyby głos donośny
  wielkiego tłumu w niebie - mówiących:
  "Alleluja!
  Zbawienie i chwała, i moc u Boga naszego,
  2 bo wyroki Jego prawdziwe są i sprawiedliwe,
  bo osądził Wielką Nierządnicę,
  co znieprawiała nierządem swym ziemię,
  i zażądał od niej poniesienia kary
  za krew swoich sług".
  3 I rzekli powtórnie:
  "Alleluja!"
  A dym jej wznosi się na wieki wieków.
  4 A dwudziestu czterech Starców upadło
  i czworo Zwierząt,
  i pokłon oddało Bogu zasiadającemu na tronie, mówiąc:
  "Amen! Alleluja!"
  5 I wyszedł głos od tronu, mówiący:
  "Chwalcie Boga naszego, wszyscy Jego słudzy,
  którzy się Go boicie, mali i wielcy!"
  6 I usłyszałem jakby głos wielkiego tłumu
  i jakby głos mnogich wód,
  i jakby głos potężnych gromów,
  które mówiły:
  "Alleluja,
  bo zakrólował Pan Bóg nasz, Wszechmogący.
  7 Weselmy się i radujmy,
  i dajmy Mu chwałę,
  bo nadeszły Gody Baranka,
  a Jego Małżonka się przystroiła,
  8 i dano jej oblec bisior lśniący i czysty" -
  bisior bowiem oznacza czyny sprawiedliwe świętych.
  9 I mówi mi:
  "Napisz:
  Błogosławieni, którzy są wezwani na ucztę Godów Baranka!"
  I mówi mi:
  "Te prawdziwe słowa są Boże".
  10 I upadłem przed jego stopami, by oddać mu pokłon.
  I mówi:
  "Bacz, abyś tego nie czynił,
  bo jestem twoim współsługą
  i braci twoich, co mają świadectwo Jezusa:
  Bogu samemu złóż pokłon!"
  Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.
  ZAGŁADA WROGICH NARODÓW
  Pierwsza walka zwycięskiego Słowa
  11 Potem ujrzałem niebo otwarte:
  a oto - biały koń,
  a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym,
  oto sprawiedliwie sądzi i walczy.
  12 Oczy Jego jak płomień ognia,
  a wiele diademów na Jego głowie.
  Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego.
  13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną,
  a imię Jego nazwano: Słowo Boga.
  14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach -
  wszyscy odziani w biały, czysty bisior.
  15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz,
  by nim uderzyć narody:
  On paść je będzie rózgą żelazną
  i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga.
  16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię:
  KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.
  17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu:
  I zawołał on głosem donośnym
  do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba:
  "Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga,
  18 aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy,
  trupy koni i tych, co ich dosiadają,
  trupy wszystkich -
  wolnych i niewolników,
  małych i wielkich!"
  19 I ujrzałem Bestię
  i królów ziemi,
  i wojska ich
  zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu
  i z Jego wojskiem.
  20 I pochwycono Bestię,
  a z nią Fałszywego Proroka,
  co czynił wobec niej znaki,
  którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii
  i oddawali pokłon jej obrazowi.
  Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora,
  gorejącego siarką.
  21 A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu,
  [mieczem], który wyszedł z ust Jego.
  Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.
  Apokalipsa 19 http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/19.php

  Wszystko bowiem, co z Boga zrodzone, zwycięża świat;
  tym właśnie zwycięstwem,
  które zwyciężyło świat, jest nasza wiara.
  1 List św. Jana 5:4 http://www.nonpossumus.pl/ps/1_J/5.php


  „14Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek ich zwycięży, gdyż jest Panem panów i Królem królów, a z Nim ci, którzy są powołani i wybrani, i wierni. 15 (Apokalipsa św. Jana)


  „Jedyną prawdziwą walką Dziejów jest walka po stronie Kościoła Chrystusowego, albo walka przeciw niemu” (św. Jan Bosko)

  Wspaniała wizja św. Jana Bosco
  http://www.traditia.fora.pl/modlitwa-i-duchowosc-katolicka,4/wspaniala-wizja-sw-jana-bosco,1449.html
  Wizja św Jana Bosco
  http://www.youtube.com/watch?v=E2nfsBhKQwM
  Siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy:
  " Naród polski przejdzie drogę odrodzenia. Po raz pierwszy odczyta i zrealizuje prawdziwe cele ludzkości. Od niego zależeć będzie przyszłość Europy (...). W Polsce rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który wytworzy nowe prawa."
  Niemiecka stygmatyczka Teresa Neumann:
  "Wy, Polacy macie do nas, Niemców, żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta.Wy możecie czuć się spokojni (...). Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już nic złego nie stanie."
  "W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy."
  Ksiądz Luciano Guerra, rektor sanktuarium w Fatimie, zapowiedział, że Polskę czeka czas katakumb. Zapewniał jednak, że atak ten tylko umocni Kościół i oczyści go.
  Matka Boża Bolesna do Mikołaja Sikatki w objawieniach licheńskich (1850 rok):
  "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości.
  Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony."
  W 1938 roku (Dz.1732) gdy s. Faustyna modliła się za Polskę Pan Jezus powiedział jej:
  „...Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście moje”.

  Jest ratunek dla Polski, jeśli Mnie uzna za swego Króla i Boga w zupełności przez Intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym państwie z rządem na czele… (Sł. B. Rozalia Celakówna, Pisma).
  http://www.intronizacja.pl/

  „Wszystkie nadzieje (...) wiążę je z mocą nieśmiertelnego Króla wieków, którym jest (...) Król i Pan tego Narodu, któremu patronuje od tysiąca lat”. S.B. Kard. Stefan Wyszyński
  "Oto jestem z Wami po wszystkie dni aż do skończenia świata" (Mt 28, 20).
 • @kgb 13:56:47
  Szanowny/a kgb,

  Juz napisalam powyzej, ale powtórze - dopóki Polacy en masse nie obudzą się z tego naiwnego majaczenia - ze polski parlament i polscy parlamentarzysci nawet w jakiejs znikomej części mają na sercu i uwadze los suwerena, stan polskiego wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania - czy też np. rozbój mafii bankierskiej! To są bajki, nad wyprodukowaniem tychze pracują cale sztaby inżynierow dusz i efekty widać.

  Prosta sprawa - ten parlament przez 24 lata nie miał czasu ani serca na wyprodukowanie ustawy bankowej - gdzie interesy konsumenta bylyby w jakikolwiek nawet minimalny zagwarantowane!

  Ja tez dostaję ciagle "zachęcaczki" żeby wziąc super pozyczkę z takiego czy innego banku. Czasami rzucam okiem na te oferty i w głowie mi się kręci! Marże, prowizje, opłaty administracyjne i Bog wie co jeszcze!

  W cywilizowanym kraju oferta pożyczki to dwa numerki % na jaki pożyczą i czas amortyzacji pożyczki. Każda pożyczka konsumencka oprócz pożyczki na nieruchomość - to zwykły procent składany - czyli przykładowo - pożyczam 1000 na 10% na rok - płace miesiecznie 87,83.
  co daje lączna splatę 1053,96
  Nie ma żadnych innych opłat! Jezeli pozyczka jest otwarta - tak jest w 99% przypadków pozyczek konsumenckich - splacenie jej przed terminem oszczedza na interesie - czyli nie zaplace w sumie 1000 + 53,96 interesu tylko mniej, ponieważ amortyzacja bedzie krótsza.

  Sa tez tzw. pozyczki zamknięte - tutaj bez względu na to czy spłacone w ustalonym czasie amortyzacji czy krotszym - zaplace te 1000+ 53,96.

  Pozyczanie na innych zasadach jest zabronione prawnie! Banki konkuruja ze soba dajac zwyczajnie nizsze oprocentowanie i ewentualnie dluzsza amortyzacje pozyczki co oczywiscie nie jest oszczednoscią, ale spłaty miesieczne są mniejsze i jeżeli na takie tylko moze sobie pozwolić konsument to jest to dla niego rozwiązanie

  w powyzszym przypadku
  na 2 lata splata miesieczna - 46,06
  na 3 32,18
  na 4 25,27
  a na 10 lat 13,24 X 120 = 1588,80

  Jeszcze raz podkreślam - takie prawa (w telegraficznym skrócie) dotyczace pożyczek konsumeckich - obowiązuja w cywilizowanym świecie. Sa też uregulowania dotyczące wysokości oprocentowania, a więc banki nie moga np. proponować 30% - nie mają natomiast możliwości odbić sobie na jakichś innych oplatach bo takowych nie ma.

  Są tez brokerzy pozyczkowi - szukają klientowi pozyczkodawcy - i prowizję placą im pozyczkodawcy a nie konsument!

  I takie prawo winnien wprowadzić polski parlament - ale jak widzicie nie wprowadził prze 24 lata - czyli maja to w doopie. Ponadto oprocz spóldzielczych kas nie mamy chyba ani jednego polskiego banku! Gzie był ten parlament jak obce banki wchodziły do Polski!

  Suma sumarum posłowie nam nie pomogą! Nie pomoże polski sąd! Sami musimy sobie pomóc! I wiem, ze nie apelami, toprzerabiamy bez skutku od 24 lat!
 • @kgb 14:27:32
  Ależ niezależne media "ukazują" i co z tego wynika? Ludzie muszą to czytać i wyciągać wnioski!
  Rebeliantka pisze od lat, inni również. Są towarzyszenia i organizacje walczące z bezprawiem, które nagłaśniają takie "wałki togowców". Ja np. przestałam zamieszczac posty o "wałkach togowców" tutaj na NE, bo nikt tego tutaj nie czyta.
 • @kgb 16:24:18
  A gdzie są Polacy, którzy powinni bronić Skoków? Wszyscy na wakacjach?
 • @faxe 17:30:53
  Z mojej strony jest to jakaś propozycja, być może niedoskonała, rozwiązania problemu jakim jest zdegenerowany tzw. wymiar sprawiedliwości. Uważam, że kluczem do naprawy życia społecznego i gospodarczego, jego prawidłowego funkcjonowania jest rozwalenie stojącej ponad prawem, parlamentem, społeczeństwem i zwykłym poczuciem przyzwoitości bandy todzaiarzy. Gdyby zamiast organizacji przestępczej pt. wymiar sprawiedliwości był wymiar sprawiedliwości, nie byłoby tylu oszustów na skalę UB-eka LC. Piszę to w nadziei, że jednak ktoś z niezdegenerowną psychiką, myślący uczciwie o polityce, podejmie ten wątek, a myślę, że warto, bo głód prawdy i wstręt do tej zakłamanej i skorumpowanej bandy jest coraz większy. Osobiiście, brak mi wystarczająco wulgarnych, obraźliwych i co tylko jeszcze słów, którymi bym jej nie obdarzył, a tylko przez dobre wychowanie tego nie robię. A upoważnia mnie do tego zniszczone życie rodzinne, utrata zdrowia i rozgrabienie dorobku mojej ciężkiej pracy jakiej to robactwo od lat wobec mnie się dopuszcza. O tym, że nie jestem w tych odczuciach odosobniony utwierdzają mnie także wpisy jakie ukazują się pod jakimkolwiek artykułem dotyczącym wyczynów przestępców w togach sędziowskich i prokuratorskich na powszechnych portalach. Nawet moderatorzy choć dwoją się i troją nie są w stanie zniwelować miażdżącej krytyki z jaką spotyka się pożal się Boże ich praca. Osoba, partia, ugrupowanie polityczne, które się odważy podjąć ten problem może liczyć na miliony głosów poparcia, a wtedy ...kto wie zmiana Konstytucji, won z immunitetami, won z łatwym korytem i wreszcie do roboty...
 • @faxe 18:09:23
  gdyby sądy w tym kraju były sądami, a nie organizacją przestępczą to ani Tusek ani rusek nic nie zrobiłby Skokom...
 • ZŁODZIEJSKIE SPÓŁKI DO KOMUNY CHCIWY ŁEB!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=xB5wr7GPrT8
 • @All
  Dziękuję serdecznie za wszystkie komentarze. Przepraszam, że nie odpowiadałam, ale z powodu wyjazdu na cały dzień miałam tylko nieliczne okazje dostępu do komputera.

  Jutro odniosę się bardziej szczegółowo do poszczególnych, bardzo ciekawych wątków dyskusji.
 • @Rebeliantka 22:13:14
  Nic to. Wybaczamy, wybaczamy, wybaczamy. Czekamy, czekamy, czekamy - oczywiście na szczegółowe odniesienia.
 • NAKRADŁ SIĘ AŻ UMARŁ ;)
  Jak wspomina Antoni Słonimski, kiedy umarł francuski polityk Arystydes Briand, pewien warszawski fryzjer – w tamtych czasach warszawscy fryzjerzy interesowali się polityką bardziej, niż obecnie – więc pewien warszawski fryzjer skomentował to wydarzenie w następujących słowach: „nakradł się, nakradł i umarł”.

  Okazuje się, że w naszym nieszczęśliwym kraju historia powtarza się aż do znudzenia, zwłaszcza gdy chodzi o doświadczenia z tak zwanymi „starszymi braćmi”.
  Więcej
  http://www.prawy.pl/felieton/3687-stanislaw-michalkiewicz-aaronek-za-aaronka

  NIESTETY ALE U NAS GRASUJE MAFIA SZATANA
  http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=227:mafia-szatana-&catid=35:polska&Itemid=58
 • @Rebeliantka 08:13:11
  Trzeba się zastanowić w jakim Państwie żyjemy. Nawet Lech Wałęsa zaczyna wątpić w to czy dzisiaj jest lepiej w wymiarze sprawiedliwości czy za komuny było bardziej uczciwie bo wtedy było wiadomo o co walczymy dzisiaj politycy mówią jedno a robią drugie. Najważniejsza chyba dla nich jest kasa nieważne z której strony płynie. Moim zdaniem mamy wielu uczciwych sędziów ale czy to są tylko diamenty.?
 • @helenka 13:25:57
  "Ścigać prokuratorów" - niestety, wielu z nich należałoby ;(((
 • @Zygmunt Korus 13:40:57
  Popieram ze wszystkich sił ideę "podaj dalej".
 • @DelfInn 13:43:40
  :)))

  Też dziękuję.
 • @kgb 13:56:47
  Trochę jestem sceptykiem. Wybory w 2005 r. wygrał PiS m.in. pod hasłem walki z nadużyciami w wymiarze sprawiedliwości. A potem niewiele się zmieniło ....
 • @helenka 14:12:51
  Warto o tym pamiętać.
 • @faxe 15:51:37
  Słuszne spostrzeżenia i postulaty.
 • @faxe 16:04:50
  Dzięki za komentarz.

  Myślę, że czytają, tylko na razie są od społeczeństwa niezależni i nadal nie muszą się do apeli stosować.

  Ale prokuratury już wiedzą, że ten stan nie będzie trwał wiecznie. Jestem o tym przekonana.

  pozdrawiam bardzo serdecznie
 • @kgb 16:24:18
  //Ufam, że jednak antypolska, antyrodzinna i kryminogenna polityka prowadzona dotychczas wobec Polskiego Narodu nie wytępiła jednostek ideowych, patriotycznych. Bywały w historii ciężkie czasy dla Narodu a jednak się podnieśliśmy//

  Też głęboko w to wierzę.

  I pozdrawiam serdecznie.
 • @faxe 16:55:38
  Dzięki za obszerny komentarz i cenne podsumowanie. Zgadzam się z konkluzjami dotyczącymi parlamentu, ale mam przekonanie, że naród jest już bliski przebudzenia i lepszego zorganizowania.
 • @faxe 17:30:53
  Grażynko, myślę, ze jest jednak postęp. Może nie w takim tempie, które byłoby potrzebne, ale jest.
 • @kgb 18:15:16
  Proszę nie tracić nadziei. Osobiście widzę jaskółki zmian.
 • @helenka 23:32:19
  Zgłaszam wywiązanie się :)
 • @Ed emeryt 12:14:27
  Źródłem wszelkiego zła jest korporacyjny ustrój i brak lustracji, na skutek czego stalinowskie standardy przetrwały. W tych warunkach nawet diamenty nie mają zbyt wielkich szans.
 • @Rebeliantka 18:51:27 ŹRÓDŁEM WSZELKIEGO ZŁA JEST LICHWOKRACJA I MAFIA MASOŃSKA!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=Kz9cTRBQZ_s&feature=youtu.be
  Finansjera okrada nas z pieniędzy na swoje prywatne cele! - tłumaczy Andrzej Pochylski
  http://padre.info.pl/polityka/item/297-oszustwo-w-polsko-masonskiej-konstytucji.html
  Oszustwo w polsko - masońskiej Konstytucji
  http://www.youtube.com/watch?v=6QBQiOcxlas&feature=youtu.be
  TAJEMNICE BANKÓW I KART KREDYTOWYCH

  Masoneria rządzi nami za pomocą lichwy, magii, kultury idiotów, szwindli i chaosu prawnego i moralnego.

  APAGE SATANA VADE RETOR SATANA!!!
 • Oszukani przez banksterów Amerykanie nie poprzestana na protestach
  Oszukani przez banksterów i doradców-sprzedawców Amerykanie nie poprzestana na protestach.

  http://www.shtfplan.com/headline-news/what-would-you-do-if-a-bank-stole-everything-you-owned_07262013


  The day of reckoning will come and when it does the bankers and brokers who have made a living off the backs of hard working Americans better hope they used some of their stolen loot to build underground bunkers, because the masses will be looking for payback, and they won’t be carrying picket signs.
  They’ll be carrying pitchforks, nooses, and AR-15′s.

  Oszustom trzeba odpłacić.

  Wezmą sprawy w swoje rece (widły, liny, karabiny AR-15).

  Ameryka jest duzym krajem, amerykanie lubią sobie pomagac.
  W Polsce odszukanie pobytu oszustów nie powinno stanowic problemu poniewaz ilosc oszukanych jest ogromna i mieszkaja w róznych miejscach kraju.
  Nawet jezeli taki oszust schowa się za granica to ilośc Polaków zmuszonych do emigracji umożliwi odszukać każdego na całym świecie.

  Oszust bankier Madoff zapewne zyje tylko dlatego że siedzi zamkniety w wiezieniu.
  Jego syn pozostając na wolności ... powiesił się.
  Oszustwa banksterów rownież więc jak widać dotyczą ich rodzin.
 • BEZKARNOŚĆ
  Na zmianę nastawienia sądów i innych organów kontrolnych do takich przekrętów przyjdzie nam poczekać parę ładnych latek.
  Ważne aby do właściciela większościowego tego banku przylgnęła " łatka" człowieka nieuczciwego.
  Pewnie bank kiedyś zmieni właściciela ale LC niech będzie już zawsze kojarzony z oszustwami i przekrętami.
  Dlatego winniśmy częściej mówić i pisać o przekrętach LC a nie jakiegoś bezosobowego banku.
 • @massa11 14:06:17
  Prawdopodobnie masz rację. Pozdrawiam
 • @Janusz Górzyński 00:58:40
  Witam pana. A kto to był ten Słonimski?

  Przecież to zajadły wróg Polaków, bolszewik i człowiek, który aż kipiał z nienawiści do Polski i Polaków, naszych obyczajów i polskiej tradycji.

  To nikt inny tylko on wykreował to powiedzenie o "cyklistach", tak aby ośmieszać Polaków, którzy jego zdaniem wokół siebie wyszukiwali samych wrogów, których jakby nie było i nie ma.
 • @Paweł Tonderski 17:27:47
  A gdzie Pan widzi ten cytat ze Słonimskiego? Bo ja nie widzę.
 • @Paweł Tonderski 17:27:47
  Ps. Znalazłam. Ale czy ta historyjka nie jest pouczajaca? Niezależnie od autora?
 • @Rebeliantka 17:45:04
  Proszę mój wtręt potraktować, jako anegdotę określającą pokrętną i szubrawą postać Słonimskiego, który bolszewików w 20 roku chciał witać chlebem i kwiatami.
 • @Paweł Tonderski 17:51:40
  OK. Trzeba też pamiętac o następcach. Dzisiejszych.
 • @Autorka
  "Czy to bankowcy czy finansowi łowcy skór"- już raz mieliśmy do czynienia z łowcami skór w służbie zdrowia, którzy dla swoich interesów mordowali ludzi.
  Czy tym razem rząd, parlament i wymiar "sprawiedliwości" też obudzą się gdy będzie za późno podobnie jak we wspomnianej wyżej sprawie lub też w ostatniej sprawie jaką była afera mega oszustwa "Amber Gold'.

  Władze, które nie chronią praw społeczeństwa nie są potrzebne temu społeczeństwu.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:40:41
  //Władze, które nie chronią praw społeczeństwa nie są potrzebne temu społeczeństwu//

  Zgadzam się w pełni.

  pozdrawiam
 • @Czarny Borys 23:13:50
  Podoba mi się :)
 • @Czarny Borys 23:13:50
  Super pomysł, ja jeszcze rozszerzyłbym tę listę o prokuratorów i sędziów z dokałdną listą ich przestępstw, oni w końcu w tym przekręcie biorą czynny udział.
 • Nareszcie! Popatrzcie na punkt 13.
  http://finanse.wp.pl/kat,1033743,title,Komunikat-ze-192-posiedzenia-KNF,wid,15951250,wiadomosc.html

  Komunikat ze 192 posiedzenia KNF
  03.09. Warszawa (PAP/KNF) - Komunikat ze 192 posiedzenia KNF w dniu 3 września 2013 r.
  1. W sto dziewięćdziesiątym drugim posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wzięli udział:
  Pan Andrzej Jakubiak - Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, Pan Wojciech Kwaśniak - Zastępca Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Pan Lesław Gajek - Zastępca Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, Pan Witold Koziński - Wiceprezes Narodowego Banku Polskiego , Pan Ludwik Kotecki - Przedstawiciel Ministra Finansów.


  13. KNF jednogłośnie nałożyła na Dom Maklerski IDM SA karę pieniężną w wysokości 150 tysięcy złotych m.in. za naruszenie interesów zleceniodawców w związku z przekazywaniem klientom w latach 2005 - 2010 nierzetelnych informacji dotyczących rentowności inwestycji przeprowadzanych w ramach zarządzanych portfeli.
 • @Rebeliantka 16:45:43
  to teraz kolej na getin...
 • @kgb 17:35:25
  ;)
 • Czy będzie nowa emisja akcji LC Corp?
  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14389030,Mocno_spada_kurs_spolki_Leszka_Czarneckiego.html
 • A jednak nie będzie nowej emisji
  http://www.lcc.pl/pol/raport_biezacy/1185,uchwaly-podjete-przez-nadzwyczajne-walne-zgromadzenie-w-dniu-29-08-2013r.html
 • szok
  jestem zszokowana brakiem reakcji instytucji odpowiedzialnych za przestrzegania prawa w Polsce. Chyba niedługo każdy będzie nosił COLTA przy sobie i będzie się bronił i wymierzał sprawiedliwość sam.
 • @klara123 10:30:52
  Oby nie musiało dojść do takiej sytuacji ;(((
 • @night rat 04:20:53
  //interes społeczny musi byc kontrolowany wprost przez suwerena//

  Ta teza wydaje się być coraz ważniejsza. Wygląda na to, że zadne instytucje w Polsce już nie funkcjonują, tak jak należy i suweren rzeczywiście pilnie powinien wziąć więcej kompetencji w swoje ręce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej